Wpis z mikrobloga

jakby ktoś szukał jakiejś kawki pod filtr Barrel Aged to polecam Qualie. bardzo dobra cena jak za taką kawę, 50zł za 250g. W Haybie często to bywało 70/80zł. W końcu Qualia się wzięła za segment speciality pod filtr, mam nadzieje że poszerzą swoją ofertę. Wziąłem też Brazylie pulped natural bo uwielbiam tą metodę obróbki, bardzo fajne opakowanie zawierające szczecińskie klimaty

trochę to jest śmiech na sali że nie mają swoich punktów sprzedażowych na lewobrzeżu (centrum) i muszę zamawiać przez paczkomat mimo że to samo miasto, autem się nie opłaca jechać bo szkoda paliwa i czasu żeby jechać na prawy brzeg

#szczecin #kawa
Pobierz mapache - jakby ktoś szukał jakiejś kawki pod filtr Barrel Aged to polecam Qualie. ba...
źródło: comment_1672860029ulstFg5U4X1qJLXLcFFSk7.jpg
  • 20
@mapache: nasrało tych palarni teraz jak kraftowych browarów, dobrze, że od prawie 10 lat kupuję z jednej, bo pewnie bym regularnie #!$%@?ł, że znowu kupiłem gównianą paczkę za milion monet xD Tylko jak mi coś w kawiarni posmakuje z przelewu to sobie czasem paczkę czegoś innego kupię, ale nigdy w ciemno.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mapache: no ja po tym jak się naciąłem kilka razy na premium ziarna w premium cenie, ale gówniane palenie to już nie zamawiam od randomów, tylko ze sprawdzonych miejsc. Może jedna albo dwie kawy w ciągu roku mi się trafią, które mi nie podchodzą do końca albo coś jest nie tak.

Od wielu lat trzymają świetny, równy poziom. Bez fajerwerków, ale naprawdę dobrze i w dobrej cenie. Przez pierwsze dwa-trzy lata