Wpis z mikrobloga

Ta nowa adaptacja Diuny jest swietna. To dojrzała fantastyka, fajnie są pokazane poszczególne gildie. Sam Paul Atryda świetny, jego Matka również.
Świetny motyw roznych zdolnosci umysłu, telepatia, zmuszenie kogos do wykonywania rozkazów głosem, dziwny język „migowy” i mesjański charakter całej Diuny.

Fajne jest tez to, ze film nie traktuje widza jak idioty. Kto chce wiedziec cos wiecej to doczyta. #film #scifi #fantastyka #filmnawieczor
Czyste_Buty - Ta nowa adaptacja Diuny jest swietna. To dojrzała fantastyka, fajnie są...
  • 11
@Czyste_Buty: wizualnie fajny. Z Lady Jessiki zrobili histeryczkę...
Oglądało się dobrze ale ja ciągle pamiętam pierwowzór z '84 :)
To jest dopiero mesjanizm, tajemnica i inny świat. Oglądałem jako dzieciak w jakieś wakacje u babci w latach '90. Przed premierą 'nowej' Diuny sobie odświeżyłem i... polecam. Szczególnie zapadła mi w pamięć muzyka. Normalnie już się takiej nie robi :) Nostalgłem
SaperX - @Czyste_Buty: wizualnie fajny. Z Lady Jessiki zrobili histeryczkę...
Ogląda...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Czyste_Buty: wizualnie fajny. Z Lady Jessiki zrobili histeryczkę...

Oglądało się dobrze ale ja ciągle pamiętam pierwowzór z '84 :)

To jest dopiero mesjanizm, tajemnica i inny świat. Oglądałem jako dzieciak w jakieś wakacje u babci w latach '90. Przed premierą 'nowej' Diuny sobie odświeżyłem i... polecam. Szczególnie zapadła mi w pamięć muzyka. Normalnie już się takiej nie robi :) Nostalgłem

@SaperX: Film jak to u Lyncha #!$%@? z deczka i
@Czyste_Buty: Mnie jedynie zdenerwowalo ze zabraklo kilka scen po stronie Barona z ksiazki a zamiast tego nam dokladali co chwile teledyskowe wizje z Zendaya nic nie wnoszace, no ale jak angażujesz gwiazdke z pokaznym fanbase to trzeba ja pokazac bardziej niz to robil Herbert.