Wpis z mikrobloga

Napierała to dla mnie ideał człowieka wschodu. Powinien być głównym ideologiem na Kremlu, zamiast tego płaczka, miękiszona Dugina.

- natychmiastowa cenzura
- manipulowanie faktami
- umniejszanie swoim konkurentom
- stosowanie szumu informacyjnego
- wybielanie własnych błędów
- wywyższanie swoich zasług pod niebiosa
- opisywanie siebie jako potęga, pomimo swoich słabości
- agresja i poniżenie zamiast dialogu
- chęć wojowania z każdym dookoła
- kompromis uznaje jako porażkę, więc na niego nie idzie
- zerojedynkowe podejście do świata
- albo ktoś się z nim zgadza, albo śmierć (ban)
- chciwy
- łapczywy
- fałszywy
- nie rozumie zachodniego, współczesnego internetowo - memicznego poczucia humoru. Wszystko bierze dosłownie.
- sam nie ma poczucia humoru, które udaje najmniej śmiesznym kontentem jaki w życiu widziałem. Identycznie Morawiecki mógłby mieć swój stand - up.
- brak dystansu
- seksizm
- alt right
- brak manier
- brak wyczucia sytuacji
- brak umiejętności społecznych
- wiele, wiele więcej zaciągnięć ze wschodu

Nie widzę w nim dosłownie NIC zachodniego. Jest niczym wyprany z mózgu "człowiek radziecki", który trzecie pokolenie robi w fabryce ciągników pod Wołgogradem, gdzie w stołówce wciąż gdzieniegdzie wiszą jeszcze portrety Stalina na ścianach.

#napierala #schoweknamiotly #bestiazewschodu
Mjj48003 - Napierała to dla mnie ideał człowieka wschodu. Powinien być głównym ideolo...

źródło: comment_1672836142D1mQKoFQImn8M7RP4CkxJv.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Mjj48003: nie ma co się oszukiwać. Nhab to zwykły bej z kantorka na miotły. Maksimum jego osiągnięć to byłby angaż w niskobudżetowym filmie, gdzie zagrałby jakiegoś zomowca.
  • Odpowiedz
@Mjj48003: Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie mama mgr. Piotra Napierały. Okazało się, że chłopak popełnił samobójstwo. Powiesił się, zostawił list pożegnalny, w którym napisał, że nie może znieść szykanowania go w internecie.

Brawo! Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie prokuratury. Czemu nie możecie normalnie pisać, komentować, rozmawiać tylko musicie szykanować najsłabszych? Nawet sobie nie wyobrażacie co ten chłopiec przeżywał - nie miał żadnych
  • Odpowiedz
@Mjj48003: nawet oskarżany o propagowanie totalitaryzmu, zadeklarowany komunista towarzysz michał, został zaskoczy przez twardogłowe podejscie do cenzury, prezentowane przez napierałę
  • Odpowiedz