Wpis z mikrobloga

Spojrzalem dzisiaj w historie moich postow na wykopie oraz na szafki z butami i podliczylem, ze zostalo mi jeszcze do wrzucenia 13 par (liczac z dzisiejsza). Kilka par jest przecietnych, ale obiecuje ze jest z 5 lub 6 perelek, limitowanych edycji czy bardzo customowych wersji.

Zaczne dzisiaj z ostatnimi Red Wingami jakie mam do pokazania.

Red Wing Moc Toe 8881 Olive Mojave. Czyli 6'' Moc Toe od Red Wing, model blizniaczy do klasycznych 875.
Skora Olive Mohave to skora produkowana przez SB foot tannery, a wiec firme corke Red Wing. Piaskowy kolor, skora odwrocona na druga strone (roughout) - gruba, ale dosc plastyczna, bardzo ladna, idealna na lato.
Reszta buta identyczna jak 875 czyli podeszwa Vibram Wedge, czy pod inna nazwa Vibram Christy, miekka, dosc szybko sie sciera, bardzo wygodna, niezla przyczepnosc na asfalcie, nie lubie jej w teren.

Model 8881 powstal w 2010 roku, byl sprzedawany dosc krotko i malo par sie sprzedalo. W 2015 roku Red Wing wskrzesil ten wariant i oferowal go z przeznaczeniem na rynek Europejski, najwiecej par bylo sprzedanych w sklepie Red Wing Amsterdam.

Ten sam ksztalt co 875 wiec buty niestety sa dosc waskie a wysokie, nie jest model ktory najlepiej lubi sie z moja stopa wiec uzywam ich bardzo malo.

#buty #modameska #obuwie #ubierajsiezwykopem #redwing

#wbootach
Pobierz tomekwcalenie_tomek - Spojrzalem dzisiaj w historie moich postow na wykopie oraz na s...
źródło: comment_1672819805qyNBzmoD5vQSQ3oRlOMs1X.jpg
  • 6