Wpis z mikrobloga

Zerkam na swieczki i kreski #natgas i tak sobie pomyślałem co jesli faktycznie gazior dobije do 3,5-3,6? Później eSki? eLki? Będzie ciężko. Może walnie jeszcze do szczytów z 2020 (3,20), ale dalej będzie już cięzko o szorty. Pod co więc grać? Kolejne pompowanie frajerów na 6? 7? 8? i narracja, że spadły inwestycje w nowe odwierty, wydobycie, zapotrzebowanie rośnie, następna zima już będzie dla Europy bez gazu z Rosji a nie jak teraz.
PS: Przypominam, ze dzięki Katowicom mamy tak ciepłą zimę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
Pobierz widmo82 - Zerkam na swieczki i kreski #natgas i tak sobie pomyślałem co jesli faktycz...
źródło: comment_1672782675OXTnQVEndZQ0PHbEg1LnO8.jpg
  • 8
Dobre pytania fajnie byłoby znać odp (; ja przykładowo wszedłem znowu w eske i liczę na zjadł przynajmniej do 3,8 ale będę obserwował czy będzie rola potencjał pod 3,6
@widmo82: ciepła zima ma mało do rzeczy. Natgas był w sierpniu 9,90 przy +30 ;)
Narracja kryzysu energetycznego pękła, bez gazu od putina poumieramy itp. bzdury. Europa świetnie sobie radzi, zapasów wszyscy pełno, gazu nikomu nie braknie.
@widmo82: Imo spadek do okolic $3,5 i jeżeli pogoda się spitoli to trochę szybciej, ale tak to bardzo powoli będzie odbijać, styczeń i luty to boczniaki, pompowanie pod $6+ to drugi kwartał roku i na pewno nie będzie tak pompowane jak w 2k22. ehhh Tak mi dopomóż
@MlLF: ale ty nie pokazuj średniomiesięcznej wyceny a patrz przy jakich komunikatach następuje znaczna zmiana a to na niej zarabia się na gazie. Ostatnio wlasnie przy prognozach mielismy znaczne zmiany.