Wpis z mikrobloga

Podobno Elka w czasie listopadowej interwencji zanim wylądowała na dołku po przyjeździe policji miala się zamknąć w mieszkaniu z córką i grozić, że sobie i młodej coś zrobi jeśli ich nie zostawia. Dlatego ten zarzut. W przeciągu kilku dni dowiemy się czy będzie mieć tymczasowy areszt, czy będzie chodzic wolno
  • Odpowiedz
@Miskagnoju: Typie, ja bez szukania mogę znaleźć 10 rzeczy, za które powinna mieć jazdę w sądzie.

1. edofilia mati s.
2. j/w ale lem
3. j/w ale Woglan
4. Grożenie każdemu z tych 3 po bi ciem
5 j/w
6. j/w
7. Wielokrotne łamanie rodo (z grzeczności dam to jako 1 punkt)
8. Kradzież. patologiczna.
9. Oszustwa podatkowe
Dalej mi się nie chce. Gdybym się postaral, to bym może znalazł z
  • Odpowiedz
@MajorKusiol: Lista przestępstw i wykroczeń menelki jest dość duża. W zasadzie jak człowiek pomyśli przez chwilę to zacznie się zastanawiać jakim cudem ktoś taki jest jeszcze na wolności.
1.Prowadzenie samochodu w sposób zagrażający innym uczestnikom ruchu drogowego (przeładowany pojazd, brudne szyby)
2.Groźby karalne ("ja go doprowadzę tym do samobójstwa")
3.Oszustwa podatkowe (firma co nie działa przez 11 miesięcy w roku. ukrywanie dochodu z "jutju")
4.Wielokrotne i rażące pomówienia (o
  • Odpowiedz
@adinkra2137: Co do Heleny, to ona akurat sobie zasłżyła na to (wraz z Adamem), bo to oni stworzyli tego potwora. Masz rację, ona od lat powinna siedzieć w więzieniu. Miała mega dużo farta, który właśnie się kończy.
  • Odpowiedz