Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1037
Wyobrażacie sobie co by było jakby drag queen chodzili po okolicy, wchodzili do każdego domu i mieszkania po kolei w mieście i sobie notowali coś w kajeciku o każdej rodzinie i jeszcze dostawali za to od tych rodzin pieniądze?

A właśnie to się dzieje w Polsce co roku, tylko ci co chodzą zamiast kolorowej kiecki mają na sobie czarną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazprawakow #bekazkatoli #heheszki
R187 - Wyobrażacie sobie co by było jakby drag queen chodzili po okolicy, wchodzili d...

źródło: comment_1672744186ebAbf81cb03FXpTsxDMEgf.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 248
@stefan_pmp: A co z Konstytucją?

Art. 48. Rodzice mają prawo do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami. Wychowanie to powinno uwzględniać stopień dojrzałości dziecka, a także wolność jego sumienia i wyznania oraz jego przekonania
  • Odpowiedz
@R187: A jeszcze co by było, gdyby takie dragqueen wywołując u dzieci poczucie winy zmuszały je do opowiadania im na ucho co robiły w nocy i jaki filmy oglądały. Sodoma i gomora, a nie czekaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@R187: ludzie są za głupi aby zrozumieć, że ksiądz od tak sobie nie chodzi tylko WY się zapisujecie do parafii, podając dokładnie dane gdzie mieszkacie i czy przyjmiecie księdza. Ksiądz nie łązi po losowych domach tylko po parafinach których ma zapisanych w kajeciku. Mieszkam w nowym domu od wielu lat a nigdy ksiądz do mnie nie przyszedł bo NIE NALEŻĘ DO PARAFI.
  • Odpowiedz
no to masz rację


@stefan_pmp: chwila chwila... Czy ja właśnie zobaczyłem jak pod internetową dyskusją, ktoś przyznaje się do błędu i przyznaje rację oponentowi? Aż trzy razy sprawdzałem czy na pewno jestem na wykopie. Piekło zamarzło.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
ale ty jesteś jebnięty


@a_maze: Na pewno musiałeś wiele wysiłku włożyć aby sformułować taki merytoryczny argument ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@inflacja_biedaku: no tak, do nikogo na siłę nie przychodzą bo to tylko strata czasu. Chyba gdzieś widziałem artykuł jakiegoś księzula że woli chodzić do rzeczywiście wierzących bo kilka razy jaja sobie z niego robili XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@R187: może i dziecko nie ma wpływu kogo wpuszczają rodzice ale za to może zmienić płeć.ha tfu na twoją prowokacje.
  • Odpowiedz