Wpis z mikrobloga

dziwne że mam poryty łeb jak ludzie dookoła odwalają mi takie akcje, podoba mi się jedna dziewoja co se pracuje u nas w sklepie chciałem ja zaprosić na sylwka. Jechałem z kumplem po jego laske i jak chciałem wstąpić zapytać to powiedział mi ze pojechała do wwa na sylwka, gdy pytałem skąd wie mówił że jego dziewczyna mu tak powiedziała. Zajechaliśmy po nią a ona na starcie ze ma jakaś koleżankę i ze mega pasujemy do siebie i nas ustawia. Postawiłem warunek ze jeśli chce niech napisze do mnie i ustawie się z nią sam. Nie zgodzili się xd sprawa ucichła ale zacząłem wypominać im to, kłamstwo zaszło tak daleko ze laska tego kumpla zaczęła mi się podlizywać, gdy przeglądałem się w lustrze powiedziała mi przy nim „spokojnie jesteś piękny” przy jej gahu i później nie zostawiał nas nawet na chwile. Wczoraj kumpel pojechał do Niemiec, jego laska została. Wysłała mi snapa kota, napisałem raczej wrednie ze miałaś mi pokazać tą Koleżankę a nie jakiegoś mruczka, coś tam jeszcze napisałem i zrobiła screena rozmowy, spytałem o co biega to że miss click jak gadała ze swoim chłopakiem, #!$%@? możliwe. Nie odczytała już wiadomości odemnie. Po godzinie napisał do mnie brat tego ziomka co robię napisałem że pije flaszkę. Wróciłem do domu koło 12 w nocy drzemłem się no i przebudziłem 1.30. Światło się świeciło u mnie w pokoju ciagle. Zaczął szczekać mój pies, gdzie wiem kiedy na intruza kiedy na innego psa czy kota. zszedłem do kotłowni zapalić fajkę i słyszałem jak pies przemieszcza się bliżej okna do kotłowni, myśle #!$%@? mać ktoś mi łazi po ogrodzie. Zgasiłem szybko światło pobiegłem na górę ubrałem się szybko i wyszedłem po cichu z domu. pies dalej szczekał, zacząłem skradać się do niego i nagle widzę postać za siatką u sąsiada bo księżyc mocno świecił, zacząłem się do niego skradać ale miałem jeszcze płot do pokonania. #!$%@? mnie usłyszał i zaczął #!$%@? przez podwórka ludzi skacząc przez płoty. Po sylwetce jestem przekonany że to był brat tego ziomka. #!$%@? obserwował mnie czy czasem nie dupce jego dziewczyny xdd ja to widzę tak że jego Dziewczyna wymyśliła tą koleżankę żeby pozbyć się tej ze sklepu, lub usprawiedliwić kłamstwo jej chłopaka. Zaczęła do mnie się mocno zbliżać, kumpel to wyczuł. myślałem ze pojechali razem ale ona została. widać po niej że coś do mnie ma ale ja Ją odsuwam. zostałem okłamany i do tego moja prywatność została naruszona, normalnie nigdy bym nie pchał #!$%@? w czyjś związek ale jeśli on tak o mnie myśli to się nie pomyli. jutro zapytam tej ze sklepu czy była w Warszawie jeśli nie to nie będę miał skrupułów żeby zrobić mu tą jego dziewczynę. życie samo tworzy mi takie sytuacje, jeśli zostałem okłamany zrobię wszystko żeby się odegrać. zawsze byłem grzeczny miałem dużo okazji coś ukraść lub nabroić dla swojej korzyści. teraz pałka się przegła i pora przestać udawać że deszcz pada gdy plują na mnie. czas stać się alfą
  • 20
@vladek: masz racje
@stooley32: I tak sprawdziłeś
@neski: zaraz właśnie ruszam zapytać, nie wiem którą ma teraz zmianę pasuje zdążyć przed 15.
@Dr_Killjoy: @el_capitano_grande: @Sarza01: @Pan-K: aż tyle nie wale. opisałem wszystko tak jak widziałem od początku do końca.

Laska nie odczytuje już wiadomości, brat kumpla na pewno już się żalił że go widziałem. mam zostawić sprawę tak jak by się nic nie stało? nie