Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
#ciota Ciekawa Internetowa Oferta Taniego Auta

Tag coś podupadł, ale za to wspaniała wstawka! Do kupienia picup mazdy z 1980 r. Z zabudową kamperową! XD
https://www.olx.pl/d/oferta/mazda-b1800-camper-pickup-hilux-kamper-zabudowa-nadstawka-CID5-IDScJQI.html

Cena 22 tysiące, ale jak na takiego youngtimera i to i tak nieźle, zwłaszcza, że to kamper, a te jak wiadomo, tanie nie są. Wspaniały grat!

#samochody #motoryzacja #youngtimer #carboners #kamper #mazda
Pobierz pogop - #ciota Ciekawa Internetowa Oferta Taniego Auta

Tag coś podupadł, ale za to w...
źródło: comment_1672691234HQMHUhNMXk7nMr0OVF8fyn.jpg
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Odczuwam_Dysonans: w sumie to nie wiadomo w jakim stanie jest środek, bo nie ma zdjęć, ale w sumie można też po swojemu zrobić. Ja natomiast bym jednak nie jeździł. Samochody z lat 70 to trumienki na kółkach, ale ciekawostka spoko.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pogop: no dobra, zrobiłbym hamulce + eksploatację, ogarnął środek żeby się dało jechać, ale wizualnie bym zostawił jak stoi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A że odstają od dzisiejszych standardów? Ludzie całą Europę zjeżdżają klasykami i żyją, a prawda taka że równie dobrze może mnie skosić pijany debil jak będę wysiadał z auta, więc #!$%@? ¯\_(ツ)_/¯
@mowilemzewroce: jak powstawał tag #ciota to granicę ceny zaproponowałem na 6000 zł, sprawdzało się to nieźle, ale obecnie to niestety już za mało. Te 22 tys. tutaj, to może i faktycznie sporo, ale zabudowa robi różnicę.