Wpis z mikrobloga

#koty
Jak krolowa kreci nosem na mokrą, ktora do tej pory jadla to jak do tego podejsc?
Przetrzymać, zglodnieje i zje? Czy u kotów to nie zadziała?
Sucha dajemy bardzo symbolicznie, czasem do zabawki zeby se powyciagala.

Badania u weta byly kontrolne, jest zdrowa jakby ktos polecal weta :)
  • 7
@niemaszkonta: A ma jakieś jedzonko dla którego zrobi wszystko? Moja kotka kocha saszety i zupki cosmy, wiec jak zaczyna kręcić nosem na jedzenie które dostaje na co dzień to dodaje jej łyżeczkę saszety do jedzenia i od razu wraca jej apetyt.
@gesslerowaa: jara sie jak tylko usłyszy otwieranie tubki z kostkami Cosmy, ale to dostaje po polowaniu. W sumie musze rozkruszyć, posyoac tym mokre. Nie pomyslalem.
A nie masz tak, ze ja do tego podrasowanego orzyzwyczaisz i juz zawsze bedsie chciala takie jeść?
Nasz pierwszy kot, rok z nami wiec uczymy sie jej ciagle ( ʖ̯)
@niemaszkonta: ze smaczkami cosmy to akurat bym uważała i spróbowała np z jakimś sproszkowanym dorszem czy czymś takim (ja u mojego weta takiego kupiłam, ale online pewnie tez jest do kupienia). Jak posypywalismy kotu cosma jedzenie to się uzależniła od tego i potem wybrzydzała, robiliśmy jej przez to detoks od smaczkow.
Z saszetkami tak nie mamy, bo dostaje tak przez 2-3 dni aż na nowo zacznie jeść wtedy kiedy jej dajemy