Wpis z mikrobloga

GTA2 v11.44 PL
Ogłaszam sukces w polonizacji wersji 11.44.
Ja nie miałem nic wspólnego z samym tłumaczeniem, jest to najnowsza wersja pracy Kamila Szmyda, sprzed ponad dwudziestu lat.
Pograłem chwilę dla sprawdzenia i wygląda bardzo porządnie. Działa nawet manager (aplikacja ustawień), nie stwierdziłem żadnych nieprawidłowości, tylko przed pierwszym uruchomieniem trzeba uzupełnić wpisy rejestru windows. Powinno się to zrobić samo, podwójnie dla pewności, ale tej nadal nie mam 100%.
Jest skrypt linii komend, który przy uprawnieniach admina, doda lub zmieni wpisy na takie jak są potrzebne. Jeśli nie uzyska uprawnień wyświetli to w oknie linii komend.
Jest też eksport z edytora rejestru, plik reg. Oprócz UAC wyskoczy okno edytora rejestru, czy "na pewno" na pewno zgadzamy się ;]
Oba źródła mają dokładnie takie same klucze i wartości. Użycie obu niczego nie psuje. Znajdują się bezpośrednio w głównym folderze, pliki cmd i reg.

Rozdzielczość ustawiłem na 1280x720. Zmiany dokonujemy w pliku konfiguracyjnym, powinien się utworzyć skrót w menu start do niego (scripts\GTA2.WidescreenFix.ini)

Paletę kolorów należy ograniczyć do 16 bitów. Włączenie kompatybilności z Win98/Me, ani też uprawnienia administratora wydaje mi się, że niczego nie zmieniają.

Do pobrania najlepiej skorzystać z JDownloadera. Jeśli przez przeglądarkę to ja skorzystałbym z lustra na zippyshare.

Jeśli ktoś będzie instalował "bazarowy" dubbing to niech tylko podmieni pliki vocals, żadnych txd.

No to miłego grania! Podobno multi działa




#staregry #retrogaming #pcmasterrace #nostalgia #grandtheftauto #gta #gta2
Pobierz NauczonyRoboty - GTA2 v11.44 PL
Ogłaszam sukces w polonizacji wersji 11.44. 
Ja nie...
źródło: comment_1672685564fQywtUD9Ut9VJgpujsDiBo.jpg
  • 1