Wpis z mikrobloga

Nie wiem skąd takie mieszane oceny God od War Ragnarok? Gra ma swoje słabsze momenty, ale bez przesady. To nadal jest fenomenalna produkcja. Grafika piękna, fabuła mnie wciągnęła, dużo więcej walk z bossami w porównaniu z pierwszą częścią. Sama walka mega przyjemna, aż się chciało miażdżyć kolejnych przeciwników ( ͡º ͜ʖ͡º). Na minus na pewno fragmenty gdzie nie gramy Kratosem, mało nowych runicznych ataków i pancerze takie bezpłciowe. W pierwszej części bardziej mi się podobały... Mimo wszystko mocne 9/10 jak dla mnie. Platynka wbita, gra puszczona dalej... Czas się rozejrzeć za kolejną gierką #ps5 #godofwar
Pogromca_pedryli - Nie wiem skąd takie mieszane oceny God od War Ragnarok? Gra ma swo...

źródło: comment_1672687072j1n9VfZWIRJqvY36HgaMtt.jpg

Pobierz
  • 5
@Pogromca_pedryli: Minusują klockarze bo nie mogą pograć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na poważnie, to reboot God of War w 2018 roku nie każdemu przypadł do gustu. Ragnarok to mechanicznie to samo, więc jeżeli komuś się nie podobał GoW 2018, to nie spodoba się Ragnarok. Plus niektórzy pewnie są też zawiedzeni, że właśnie GoW Ragnarok mechanicznie nie wprowadza żadnej rewolucji a jest "bezpieczną" kontynuacją, co widać
@Pogromca_pedryli: Mieszane oceny? Nie słyszałem negatywnych opinii na jego temat. Jak dla mnie to obok Elden Ringa najlepsza gra zeszłego roku. Obie podobały mi się na tyle, że platynowe trofea w nich zdobyłem (czego nie zrobiłem w żadnej innej grze obecnej generacji). Jedynym minusem (wręcz nieistotnym dla oceny całości) byłaby dla mnie przeciągnięta i nieciekawa sekcja w Żelaznym Lesie.
byłaby dla mnie przeciągnięta i nieciekawa sekcja w Żelaznym Lesie


@sm_m: Przeciągnięta owszem, ale dość ciekawa była. To był w końcu pierwszy raz kiedy mogliśmy odwiedzić Jotunheim w tej grze i dowiedzieć się czegoś więcej o gigantach. Plus całkiem spoko walka z bossem no i dowiedzieliśmy się skąd się wziął Jormungandr. Fakt, ta sekcja miała parę rzeczy na siłę przeciągniętych, ale bez nich byłaby idealna.

Chociaż to może i tylko moje
@Pogromca_pedryli: Myślę, że każdy kto myślał realistycznie nie spodziewał się rewolucji w gameplayu, raczej liczyliśmy na więcej epickiego patosu i bardziej zapadających w pamięć walk z bossami, a niestety wyszło dosyć średnio.

Tutaj SPOILERY uprzedzam:

Najbardziej zawiodła chyba sama końcówka. Sam Ragnarok był za krótki, za mało epicki... powiem więcej, prawdziwy ragnarok to my mieliśmy w GoW3 gdzie było czuć jak śmierć każdego boga wpływa na świat a sam świat rozpada