Wpis z mikrobloga

Wybieram się w marcu na Sycylię i pomyślałem, że fajnie by sobie wypożyczyć na tydzień kabriolet. Przeglądam sobie oferty wypożyczalni i w tym czasie są one ekstremalnie tanie (aż podejrzane, że można wynająć Fiata 500C albo T-Roca cabrio za 500 zł za tydzień).

Stąd pytanie - czy znacie jakąś wypożyczalnie na Sycylii, która wypożyczyła by Abartha w cabrio? Albo inne bardziej sportowe cabrio i żeby to nie kosztowało milionów monet.

#pytanie #wlochy #sycylia #motoryzacja
  • 10
@cwlmod: Tydzień się przemęczę. Grunt żeby znaleźć jakieś miejsce które w ogóle wynajmuje takie auta, bo na ten moment nic nie widzę.

Choć w przypływie fantazji wysłałem zapytanie o Ferrari Portofino, choć myślę że spadnę z krzesła jak dostanę ofertę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Celinka95: I ty chcesz na te popękane drogi i super ciasne uliczki brać twarde auta, o ferrari już nawet nie mówiąc?

Nie pomogę ci z wypożyczalnia tylko chciałem zwrócić uwagę na realia tamtejszego ruchu.

Popytaj sie raczej na zagranicznych forach/portalach. Tutaj to wynajem auta jest problemem finansowym a co dopiero sportowego modelu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I ty chcesz na te popękane drogi i super ciasne uliczki brać twarde auta, o ferrari już nawet nie mówiąc?


@cwlmod: Jeździłem po Toskanii Clio RS mojej mamy, nie było większego problemu. Dawało sporo frajdy w zakrętach, a z twardością to cóż, dało radę się przyzywczaić. Tylko bolała kieszeń jak zliczyłem ile poszło na benę, bo paliło mi to z 12-13 l, a zrobiłem sporo km.

ferrari już nawet nie mówiąc