Wpis z mikrobloga

@Adrian500: Na dowolnym na którym dasz radę w miarę płynnie iść dalej. I ogólnie, jw.: na koszmarze act 1-4 raczej nie będzie potrzeby się cofać. To później zaczyna się walka o staty czy polowanie na itemki .
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Adrian500: wejdź na kosz i zobacz jak Ci pójdzie na pierwszej lokacji. Jak będą srogie wjeby to powrót na krówki po bazy na duszka i farma charmow/baal runy do 30lvl. Nie ma reguły, sam wyczujesz na ile masz mocną postać
@Adrian500: Stages:
Level 1 - 15: Repeatedly clear Tristram.
Level 15 - 24: Clear Tal Rasha's Tombs in the Canyon of the Magi.
Level 24: Complete Rite of Passage.
Level 25 - 40: Repeatedly clear the Chaos Sanctuary and Baal.
Level 40: Complete Rite of Passage (nightmare difficulty).
Level 41-60: Repeatedly clear the Chaos Sanctuary and Baal (nightmare difficulty).
Level 60: Complete Rite of Passage (hell difficulty).
Level 61-95: Repeatedly kill
p.....k - @Adrian500: Stages:
Level 1 - 15: Repeatedly clear Tristram.
Level 15 - 2...

źródło: comment_1672674729ljEIO07I2JlTVHGvXtb05A.jpg

Pobierz
@Adrian500: ogólnie w D2 jest następująca zasada: nigdy nie masz zbyt wysokiego lvlu. Warto po zabiciu Baala nabić kilka lvli, powinno Ci to pójść szybko i łatwo: jeśli grasz na bnecie, to dołączasz do baalrunów i dobijasz do 40 lvlu, natomiast jeśli grasz singla to polecam zwiększyć sobie trudność gry wpisując na chacie "/players 8" (możesz to też zmienić w ustawieniach), a potem zabijając Eldtritcha (jest troszkę powyżej pierwszego waypointa w
@Kaczorra: Dołączyłem do innych graczy, jak farmili krowy na koszmarze i dobiłem bardzo szybko 47lvl bez najmniejszego problemu. Niestety okazało się, że przez całą grę nie wydropiło mi ani jednej broni z 4 socketami:/ (quest Larzuka niestety zmarnowałem na broń unikatową) Może będę musiał znowu dołączyć na krowy na koszmarze i wkońcu coś sensownego wypadnie.