Wpis z mikrobloga

@kiera1: ehh, myślałem ze dzisiaj już nie będzie o banderze, ile można czytać o tym samym. Każdy "patriota" na tym portalu musi w kółko pisać o Banderze, UPA i Wołyniu? No ile można. Obrzydzacie tym ten temat normalnym ludziom (narodowiec nie jest normalnym człowiekiem, ma za niskie IQ xD) i później reagują jak reagują, bo mają dość mielenia w kółko tego samego.
d


@lubie_milfy: A wiesz co jest najlepsze () Wojska tego niedołężnego pana już przegrały, nie wierzę własnym oczom.... czekam z niedowierzaniem, kiedyś bieda zmusiła Rosjan do obalenia władzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lubie_milfy: Dobrze, że to ty jesteś upoważniony do tego by decydować co komu wrosło, a co nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wymyślanie słów z dupy wcale nie ukryje tego co w tobie siedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lubie_milfy: To tylko mój pancerz, na takich jak ty. Męczy mnie udawanie, że możesz powiedzieć coś ciekawego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zresztą co ty takiego możesz powiedzieć, jakieś głupoty. Ja chociaż stwierdzam fakty. Zresztą słusznie poprawiłem kolegę. Gardził trollami, ale nie uwzględnił tych najważniejszych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Arriva: No dawaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdzie jest puenta. Jedynie kim jesteś to trollem. Dlatego właśnie mój spam jest uzasadniony. Powiem ci coś. Daję im góra 2 lata, chociaż jak się pośpieszą to za 7 miesięcy ta wojna będzie jeszcze bardziej przesądzona. Co wtedy będziesz robił?
Każdy "patriota" na tym portalu musi w kółko pisać o Banderze, UPA i Wołyniu? No ile można.


@dzangyl: no ile można pisać o mordowaniu ukraińców przez wojska rosyjskie? W kółko to samo, skończcie bo już rzygać się chce, ile można.
@kiera1: Najbardziej zabawni są ci co sobie ustawili ukraińską flagę na awatarze. Przypomina mi to nakładki z pejsbuka po muzułmańskich zamachach i malowanie kredą po asfalcie. Takim ludziom Ukraina może pluć w twarz i maszerować z flagą bandery przed samym nosem a oni nadal będą szczekać na wszystkich którzy ośmielą się skrytykować wielką ukrainę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
no ile można pisać o mordowaniu ukraińców przez wojska rosyjskie? W kółko to samo, skończcie bo już rzygać się chce, ile można.


@FLAC: to nie to samo, bo każde to nowe wydarzenie, a tu w kółko to samo, tylko Wołyń, Wołyń, Wołyń, Bandera, Bandera, Bandera, UPA, UPA, UPA i do porzygu. Narodowcy degeneraci sobie wycierają gęby tą tragedią wołyńską i chcą ugrać coś na tym, ha tfu na te mordy.