Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad tym aby styczeń-luty każdego roku wyjeżdżać z rodzina w jakieś ciepłe (min 25 st) miejsce i w tym czasie pracować zdalnie. Ktos tak może robi? Jeśli nie to jakie bezpieczne kraje w podobnej strefie czasowej (max 2-3h roznicy) z dostępem do wody polecacie?
Prace zdalna w PL już mam, kwestia tylko wyjazdu :)

  • 21
@wygazowane_piwo: pomysł byłby super gdyby nie to ze nawet w lutym średnia temp na Maderze to ~16st wiec wyjazd tam zima jest kompletnie bezsensu :(

@AnonimoweLwiatko: dzięki, sprawdze ale rozmawiałem już kiedyś o tym z kontrahentem i generalnie robota ma być zrobiona a gdzie ja będę to robił to nikogo nie obchodzi. Ale fakt, kontrakt trzeba sprawdzić.

@NoMoreTearsJustSmile: dzięki. Izrael chciałem co prawda zobaczyć ale może nie jest to
@PanObserwator: Daj znać jak cos znajdziesz, bo sam szukam czegos na grudzień tego roku wlasnie w podobnych klimatach. Na Maderze już raz byłem i o ile te 15-18 stopni jest spoko to minus jest taki ze to pora mocno deszczowa
@PanObserwator: Obstawiałbym Maroko - jest to bardziej cywilizowany kraj, niż może się wydawać.
Jeśli chcesz jednak trochę egzotyki, to może Wyspy Zielonego Przylądka? Niestety w ciągu 2-3 miesięcy może Ci się znudzić