Wpis z mikrobloga

Już weźcie tego parodystę Pottera odeślijcie do Derby albo w inne miejsce, godne jego poziomu, bo pierwszy raz od 20 kilku lat nie chce mi się już oglądać tego zespołu. Boehlemu chyba się Ted Lasso z rzeczywistością pomylił, xD
#chelsea
  • 5
@Ostrzewtlumie: W tym rzecz - o ile przy AVB, Lampardzie czy Mou, cisnącym w strefę spadkową potrafiłem to jakoś przełknąć i uzasadnić, tak szopka ze zwolnieniem TT, zatrudnienie tego amatora i to, co odwala nowy właściciel pierwszy raz odbiera mi chęci do oglądania tego, więc nawet się nie dziwię, że piłkarzom nie chce się grać xD
@Warzywo: a dla mnie wlasnie to wszystko potwierdza ze mamy ciulowy sklad. O ataku wole juz nie mowic, srodek pola to mamy zastany od czasow Kovy a w obronie bez Jamesa nic nie dziala. Tuchel tez juz tracil druzyne, niechcial wzmacniac srodka pola i posciagal odpady jak Auba. W tym klubie ewidentnie treber nie moze za dlugo trenowac.
A co do Pottera to coz, szybko sie dostosowal do klubu i nic
@Ostrzewtlumie: Transfery to od lat był chaos a scouting to jawny trolling, dopiero teraz zatrudniono dyrektora sportowego i efekty są, jakie są, natomiast o konieczności wymiany całego składu słychać od końca Conte właśnie i wszelkie ruchy na niewiele się zdają na razie <; Czy ktokolwiek, ściągnięty po zmianie właściciela ma wymierny, pozytywny wpływ na zespół, to nie wiem.

Czy Tuchel nie chciał wzmocnień, to nie byłbym taki pewien, bo jedna z
Transfery to od lat był chaos a scouting to jawny trolling, dopiero teraz zatrudniono dyrektora sportowego i efekty są, jakie są, natomiast o konieczności wymiany całego składu słychać od końca Conte właśnie i wszelkie ruchy na niewiele się zdają na razie <; Czy ktokolwiek, ściągnięty po zmianie właściciela ma wymierny, pozytywny wpływ na zespół, to nie wiem.


Cucu ma lekki pozytyw bo lepszy od Alonso. No i Sterling czasem dobrze gra. Zakaria