Wpis z mikrobloga

Kilka miesięcy temu po raz kolejny miałem okazje spotkać się z dominacja czarnej rasy. Tym razem na egzaminie dojrzałości. Pierwszy dzień rzezi niewiniątek, a tam matura z polskiego. Sam totalnie nieprzygotowany, z zerowa znajomością tekstów Adama Mikruswicza i innego spermiarza zakochanego w tym #!$%@? narodzie beciaków. Załamany jeszcze przed otwarciem wrót piekieł rozmawiałem z moim kolega rasy panów i pytałem go czy ma jakiś sposób, jak ledwo mówiąc po polsku zaliczyć. Powiedział mi, że ma i że po 30 minutach mi go pokaże. Weszliśmy do sali i na szczęście siedzieliśmy obok siebie. Zniecierpliwiony czekałem żeby zobaczyć sudańską metodę. Wybiła godzina, on jak gdyby nigdy nic uśmiechnął się, rozpiął rozporek i przewinął arkusz na ostatnia stronę z zadaniem pisemnym. To co zobaczyłem całkiem przerosło moje oczekiwania. Wyciągnął ze spodni czarna maczugę 40 cm, zapisana od góry do dołu małymi literkami. Przez następne 15 min obracał swojego piżmowego didola w lewo i prawo, górę i dół, po czym zgrabnym ruchem postawił ostatnia kropkę i zadowolony wyszedł, zostawiając mnie w sali samego. Matura #blackpill #natura #p0lka #matura
Pobierz GandalfCzarny2115 - Kilka miesięcy temu po raz kolejny miałem okazje spotkać się z do...
źródło: comment_1672594196USyEZ0uu9mg7WcZ4feaSnz.jpg