Wpis z mikrobloga

@Zielony34: To #!$%@?, zimówki zainstaluje ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak na serio w Inazumie mam Pirelli Scorpion Trail II i te cholerstwa nawet przy kilku stopniach kleją, a dodatkowo umożiwiają w miarę komfortową jazdę po szutrze, ale też zapieprzanie przy 30 stopniach po autostradzie :D
Pirelli Scorpion Trail II


@fiddle: Czytałem o oponach tego typu kiedyś. Niestety, moja CBF 600 to się nie nadaje nawet, że4by na krawężnik wjechać, więc szkoda mi inwestować. Ale jeśli brać pod uwagę niższe temperatury to opcja spoko. Pytanie, czy lepsza od Angel ST\GT.
@Zielony34: Niestety tylko Angel City mam w bzyku i one są takie sobie. Za to w XJ6 mam battlaxy bt016, ale w wersji PRO (całkowicie inne opony niż wersja bez pro) i wczoraj z gazu na koło zaczął mi wstawać zamiast łapać uślizg, tak więc też bardzo pozytywnie zaskoczony jestem, ale te traile II to są bezapelacyjnie bezkonkurencyjne w niskich temp. :)
@fiddle: Dzisiaj na pilot powerach też kilka razy odkręcałem i kleiły bardzo fajnie, tylko strasznie szybko znikają. Jesienią zdarzało mi się ruszać do pracy na moto przy 4 stopniach rano i dopóki nie było mokro to po kilku kilometrach już nie były plastikowe. Na tych trailach spoko się jeździ późną jesienią? Bo tył mam do wymiany niedługo i szukam następcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jarpen1234: Jest poezja. Ja jeżdzę cały rok dopóki nie ma soli i lodu. Nawet na mokrym jest git. Najbardziej to się boję piachu i wybojów na zakrętach.
Ale odkrycie inne zrobiłem, nie związane z oponami, kupiłem sobie na święta słuchawki Samsung Galaxy Buds Live i to jest prawdziwy game changer. Mam głośny kask Nolana i nie dość, że jak włączę ANC to nie ma 80% szumu to elegancko idzie muzyki posłuchać