Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FulTun: Mirek, masz filmik jak maszyna pyrkocze? Ja wiem, że na YT są ale zależy mi na z takiej maszyny co ma minimum 1k dotarcia przejechanego
@tasmanz: Jesli chodzi o dzwiek to tak. Seryjny wydech tylko db-killer wykrecilem. Ogolnie calkiem przyjemny sprzet jak na 125. Te 15 koni robi roznice w stosunku do popularnych w tej pojemnosci 10.
@Ruski_Haker: W zeszlym roku za lekko ponad 15. I tak sporo ale wiadomo jak jest z cenami. To drugie moto bo po zmianie przepisow na glownym troche strach jezdzic wiec kwity bede robil. Jak zrobie to puszcze pewnie za podobne pieniadze jak kupilem albo dla zony zostanie ;)
@hermes600: cudowna maszyna, nie wymienię żadnej wady jak dla mnie. Ale następny będzie raczej bardziej turystyczny w owiewce :)
Uwielbiam nakedy, tu mam moc (100km) surowy klimat gaznikowca, pazur sporta (CBR) No i super prowadzenie, podobała mi się też geometria i okrągła lampa - nie chciałem już modelu po 2007 (mam pc36 na upside down)
Bandit surowy bardziej, jeśli już to bym szedł w 1200 w owiewce, a hornet po prostu
Pobierz m0rdeczka - @hermes600: cudowna maszyna, nie wymienię żadnej wady jak dla mnie. Ale n...
źródło: comment_1672612247Bp7U90v9mtSzK2XWHwWR9A.jpg
@m0rdeczka: To ja wymienie :)

ALE GRATKI Z ZAKUPU!

Minusy:

Maly zbiornik paliwa(16 litrow) co jesli czesto wykorzystujesz moc silnika, wystarcza na 180 km
Jesli masz +175 cm to trasa wieksza niz 250km to mordega
Predkosci powyzej 120 km/h sa bardzo meczace dla kierowcy - caly opor bierzesz na klate.
Jesli zamontujesz top case i jadac puscisz kierownice to trzesie kierownica.
Wadliwy regulator napiecia - ktory potrafi upalic wiazke pod kanapa.
@bystrygrzes: no to mnie na szczęście minusy nie dotknęły, 120 przy akcesoryjnej szybce jaka mam jest eleganckie jeszcze, kanapy nic nie spaliło ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc albo jeszcze nie miałem teg pecha albo dobrze trafiłem, niech żyje.
Ten minus prędkości to niestety każdy naked doświadcza, dlatego w przyszłości się szykuje na pełna owiewke.
Żeby nie było to raz wymieniłem Linke sprzęgła bo miała z 10 lat