Wpis z mikrobloga

@ciutka: jeżeli tak jest, to się bardzo cieszę. Jak długo żyje na tym świecie, to jeszcze nikt nigdy mnie tak nie skrzywdził jak ona. Ja głupi dawałem jej 4 razy szanse naprawy wszystkiego, #!$%@?ła to. Też trochę płakałem jak ostatnia #!$%@?, ale dalej za nią tęsknie, lub za tym co było. Trudno, życie
  • Odpowiedz
i kto tu jest toksyczny? XD


@A_R_P: No wiadomo, nie wolno życzyć źle oprawcom. Właśnie dobrze, bo to leczy. Potem ma się wyjeane. Ale oprawca powinien dostać karę za to co robił. Na ale wiadomo, podajcie sobie ręce nieważne kto zaczał i całuj w rąsie toksyka.
  • Odpowiedz
Ja się nie roztkliwiam nad takimi ludźmi,


@A_R_P: Dam przykład. Pobił cię typek dzisiaj, ukradł portfel do tego. No i teraz masz wybor, chcieć rewanżu, chcieć by doznał kary, albo olać sprawę.

Olanie sprawy to w sumie dobre dla psychiki, bo nic nie czujesz, zero problemu, ale złe dla sprawcy bo jest rozzuchwalony i będzie dalej gnębił ludzi.

Więc najlepiej liść kontrolny i do przodu, a on niech zgnije, bo wtedy
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: zgłaszam typa na policję, a nie się zastanawiam czy się dobrze w sylwestra bawi () ale to i tak inna sytuacja. Skoro to już była, to trzeba iść dalej, a nie przy każdej okazji się zastanawiać, co robi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie się zastanawiam czy się dobrze w sylwestra bawi


@A_R_P: Sylwester to tylko taki jeden dzien. Rownie dobrze mozna myslec czy w ogole sie dobrze bawi w piątki czy niedziele i oby nie, bo to by znaczylo ze ma to co zasial.

zgłaszam typa na policję


Ciesze sie, ze wierzysz w wymiar sprawiedliwosci. Ale takie zwiazkowe sprawy tego nie tycza. No chyba ze jestes mezczyzna i mieszkaliscie razem to na dolek
  • Odpowiedz
Po skończeniu relacji już Cię to nie powinno obchodzić


@A_R_P: Twoja opinia. Mnie obchodzi póki nie bedzie kary. To ze ty zostawiasz wszystko tak z niczym to najwyrazniej lubisz poniżanie i nie wierzysz ze kara uczy poprawy. Ciekawe na serio czy tak jakbys byla w relacji i doznala realnej krzywdy czy bys tak sobie olała nazajutrz. Szczegolnie jakbys np byla oszukiwana 2 lata. Ta... gadka szmatka, musialabys olewac caly czas tego
  • Odpowiedz