Wpis z mikrobloga

@Bemol0: Jest fajny. Pamietam jak go wprowadzili i byłem w belgijski-holenderskim pubie, zamówiłem Delirium i zapytałem sie o to szkło, ale barmanka mi powiedziala, ze wszystkie juz rozkradzione :/
@Klotzmann: No ten sobie specjalnie kupiłem wraz z tym piwem na sylwester, ale samą szklankę musieli drugi raz wysyłać, bo paczka wyglądała jakby dwie różne osoby pakowały obie rzeczy. Piwo było zapakowane w karton, a szklanka lekko owinięta folią bąbelkową nie zaklejoną, ale szybko się zrehabilitowali i potem wysłali pancernie zapakowane szkło.
@Bemol0: Kiedys tez sobie kupie to szkło. Delirium Tremens to piwo ktore piłem najczęściej w ostatnich 9 latach. A ścisłej przez jakies 2 lata jak bylo dostępne w moim pobliskim tesco, gdzie robiłem codzienne zakupy ;)
@Klotzmann: Najbardziej lubię portery bałtyckie i piwa belgijskie, ale Delirium po raz pierwszy próbuję i jest bardzo dobre. Dotychczas z belgijskich najbardziej lubiłem Gulden Draak.
@Klotzmann: No ja ogólnie to mniej piję, bo przydało by się trochę schudnąć :) a racji że jestem niepełnosprawny ruchowo (po za tym pogoda ostatnio nie rozpieszcza) to głównie moja aktywność fizyczna obecnie ogranicza się do bieżni.