Wpis z mikrobloga

Na tagu takie poruszenie jakby tu było samo jakieś normictwo odstawione od imprezy sylwestrowej pierwszy raz w życiu.
Przez moje 24 lata życia nigdy nie wyszedłem z domu w sylwestra, zawsze siedziałem przed telewizorem, albo kompem. Od 8 lat każdy sylwester spędzam z wykopem, dzień jak co dzień. Pewnie jakbym nie wchodził na tag to nawet był mnie wiedział, że teraz jest koniec roku.
"Najgorszy dzień w roku dla Przegrywa" a doopa tam. Nie zna cierpienia przegrywa ten kto w dorosłym życiu nie był sam na weselu, to jest dopiero cierpienie. Wszystkie ciotki podśmiewające się, że siedzisz jak pi...a. A sylwester, odpale se gierkę, poczytam mirko i zakończy się ten dzień jak 365 poprzednich.
#przegryw
Pobierz DoktorNauk - Na tagu takie poruszenie jakby tu było samo jakieś normictwo odstawione ...
źródło: comment_16725140650KxrIp6nq40K5JQbUMe98e.jpg
  • 6
@DoktorNauk: Aż mi żeś przypomniał, jak ojciec zabrał mnie na osiemnastkę kuzynki, to tylko siedziałem taki sam przy stole, nic się nie odzywałem no bo o czym tu gadać i tylko siedziałem w telefonie i coś kodziłem w cpp dla zabicia czasu
W końcu mnie inny kuzyn wyciągnął na zewnątrz, ale tylko staliśmy w grupce jakiejś oni sobie gadali, a ja oczywiście zero kontaktu, cisza totalna, ale to był cringe ja