Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Drugi rok z rzędu dajemy psu Calmex (po konsultacji z wetem oczywiście) i jest luz, w zasadzie to sie nie boi fajerków

O ile jak psina sie bała fajerwerków to też byłem i starałem się psa trzymać jak najdalej od miasta, tak teraz w sumie mam to gdzieś (ona też)

Zastanawiam sie tylko, czy ludzie nie wiedzą, że można psa przygootwać do sylwestra, czy może w-----a ich że ktoś spędza wolny czas inaczej niż oni, i w ich mniemaniu, jest to patologia? Trochę jak z walką o wolne niedziele - jak ktoś śmie robić zakupy w niedziele (albo co gorsza, w tygodniu jak jest tłum) to robi "wycieczke do świątyni" bo przecież "nie można się przejść do parku". Identyko sytuacja - ot, ktoś inaczej spędza swój czas wolny niż ktoś sobie to wyobraża xD

#sylwester

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b02fe77b6d682323d6dcfe
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Drugi rok z rzędu dajemy psu Calmex...

źródło: comment_1672496379Nw6k9G6iwtvpmjgXj89dsq.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nic mnie tak nie w-----a jak psiarze. Srają mi dosłownie z każdej strony posiadłości, nawet od strony rzeki.
Postanowiłem w tym roku kupić fajerwerków za kilka koła i dać czadu nawet jutro po południu jak zacznie się kolejny wysryw.
Oto moje miłosierdzie

  • Odpowiedz
WybranyOrangutan: Nie wiedzą. Mam koty wychodzące i kocur jak uslyszał, bo debile już strzelają od rana, zamiast poczekać do północy, to chyba sąsiad z nadprzeciwka kupił k------o głośną petardę, no p-------o go ( ͡° ͜ʖ ͡°) i jak wystrzelil to g---o to kot tak się przestraszył aż uciekł...
---

Zaakceptował: karmelkowa
  • Odpowiedz