Wpis z mikrobloga

@TadzioNorek: No specjalnie wszedlem zeby to napisac i zobaczylem twoj post, patola sie tam odwala niezla mialem 18 bramek w 7 meczach i zagralem 2 razy slabiej nie wykonujac jakichs smiesznych misji napastnikiem typu 30% celnosci wrzutek #!$%@? ze strzelam 3 gole co mecz i tak mnie na lawke dal a w pierwszym skladzie gra potezny Wilczek z 2 golami w sezonie xD juz nie mowiac ze ta ocena tam jakos
  • Odpowiedz
  • 0
@AdiczeQ no dokładnie jak napisałeś, zagrałeś zajebisty mecz, strzeliłeś 4 bramki + asysta ale twoj zespół nie miał 55% posiadania piłki? - 15 od trenera i ława ( ͡º ͜ʖ͡º)
I standardowo - GROŹBA ZDJĘCIA Z BOISKA a potem niech nie płaczą ze mecz przegrany ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nawet sytuacja sprzed chwili, gram w meczu reprezentacji, oczywiście wpuszczony tylko na ostatnie 6
  • Odpowiedz
  • 0
@AdiczeQ Nie mówiąc już o samej mechanice, typu ze trzeba ciągle w kółko te same treningi robić zeby w ogóle progresowac i idzie się zanudzić. Te "działania" typu pseudo wywiad czy przeczytanie książki to jakiś totalny absurd nic nie wnoszący, czemu żadnych wywiadów do telewizji, jakichs faktycznych decyzji które cos wniosą?
  • Odpowiedz
  • 0
@AdiczeQ Skończyłem sezon w stali z ovr 84, będąc rekordzistą strzeleckim, a w oknie transferowym nawet jednej propozycji - mimo że zaznaczyłem prośbę do trenera o transfer ( ͡° ʖ̯ ͡°) posysa ten tryb na całej linii
  • Odpowiedz
@TadzioNorek: Ja narazie 72 overalla po chyba 12 meczach Piast Gliwice a ty juz 84 to pierwszy sezon? Ja treningi porobilem na A trzy jakies tam i ciagle je juz symuluje bo mi sie nie chce bawic xd tez mi ciagle wyskakuje grozba zdjecia z boiska chociaz np strzelilem gola i smigam dobrze xD najgorsze sa te misje no bo mozesz grac jak kat strzelac w #!$%@? goli a i tak
  • Odpowiedz
  • 0
@AdiczeQ No właśnie w tym rzecz ze ja robiłem 90% treningów zamiast symulować to wbijałem na A i szybciej mi się rozwijał zawodnik, z tą różnicą ze jak potem symulowałem to nadal na D się robiło więc większość ręcznie. Gram całym teamem, może lepsza zabawa sterując tylko moim zawodnikiem, ale z tymi ogórkami i zadaniami od trenera to w takim wypadku bym do tej pory męczył bułę na ławie. Gralem z zaciekawieniem
  • Odpowiedz