Wpis z mikrobloga

Nie ma większej głupoty niż czas zimowy. Gdyby był ustawiony normalnie letni, to by się elegancko po 17:00 ściemniało, co skutkuje dłuższą korelacją z naturą. #zmianaczasu na zimowy miała sens jak dawniej ludzie na 6 rano zapierdzielali do fabryki smrodu, jak niektórzy tu na wykopie, ale w dzisiejszych czasach, szczególnie przy tym słynnym nadchodzącym kryzysie energetycznym, jest to tak bezsensowny pomysł, że nie rozumiem jak to dalej może funkcjonować. A argumenty o gówniakach idących jak jest ciemno do szkoły i o naturalnym czasie pierdzielącym to w ogóle mogą do ciemnej jaskini się schować. W Hiszpanii mimo iż mają zenit około 15stej w wyniku zmiany czasu to mają piękne długie dni i zimą akceptowalne pory zachodu, a w Polsce to Polak nie ma kiedy skorzystać jak cały dzień słoneczny w pracy, mehhh ##!$%@?

##!$%@? #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #niepopularnaopinia #przemyslenia #pogoda
S.....w - Nie ma większej głupoty niż czas zimowy. Gdyby był ustawiony normalnie letn...

źródło: comment_1672492947bYJ6iCIK3A5Xot3kT2HsEr.jpg

Pobierz
  • 4
@SayNoToPrzegryw: tak bardzo to, byłem na początku listopada w grecji i była to zajebista opcja że mają tam czas o godzinę do przodu w porównaniu do nas, bo np wychodziłem o 8 rano i do 17/18 w zasadzie mogłem zwiedzać miasto itp bo cały czas jasno było, ale jak już leciałem na lotnisku wracając to o 7 rano jeszcze było ciemno xD
@Kulek1981: Czas naturalny wyznacza się godziną górowania slonce, która jak wiadomo jest w południe. W czasie letnim góruje o godzinie 13, wiec naturalny nie jest… ale co z tego, kogo to obchodzi. Ważne, aby jaśniej dłużej było i tyle, bo rano to się spi, a nie o 3:00 korzysta ze słońca