Wpis z mikrobloga

Witam. Dzisiaj mamy ostatni dzień roku i myślę, że jest to też mój ostatni wpis z cyklu „Akt Dominacji-Historia Realna”
Na wstępie skromnie chciałbym was zapytać, czy znacie kogoś z Data of Azeroth, którego wykres z sekcji Pet Score wygląda chociaż trochę podobnie do mojego z obrazka? W lekko ponad tydzień zdobyte 35 182 Pet Score. Nie ma kogoś takiego? Sami boomerzy z wykresem rozpoczynającym się od 150 000 i wykres progresu w postaci spokojnej długiej pagórki? No właśnie proszę Państwa, jednak nie jesteśmy tacy sami. W dzisiejszych czasach zaczynając od zera, musimy mieć przede wszystkim sporo altów.

Miałem to szczęście, że 29 moich postaci miało odblokowane Shadowlandsy, których teraz nie da się skipnąć, tylko trzeba robić kampanie od nowa. Opcja FATE i STORYLINE zniknęła wraz z prepatchem, żydoblizzard... mistrzowie w rzucaniu kłód pod nogi. Na 14 postaciach miałem odblokowane Uldum i Vale of Eternal Blossom z patcha 8.3, aby to odblokować trzeba mieć naprawdę konkretnie mocną psyche, ponieważ storyline do odblokowania legendarnego cloaka jest moim zdaniem najgorszym storylinem w historii wowa, latanie od Silithus do Uldum 20 razy przy akompaniamencie głosu Magniego. Na 20 postaciach miałem odblokowany Nazjatar z 8.2, oczywiście brak skipa, bo po co? Natomiast storyline odblokowujący world questy w Nazjatarze nie był jakoś specjalnie długi i było to jeszcze dość znośne. Na 24 postaciach miałem odblokowane world questy w Zandalar i Kul Tiras, jednak dojście do questa, w którym można przepłynąć na kontynent przeciwnej frakcji, był i nadal jest największą enigmą w wowie. 2 godziny główkowałem i myślałem, jak to odblokować, przeglądałem forum wowa i inne strony i nie znalazłem rozwiązania, tylko tysiące ludzi z tym samym problemem. Moim zdaniem jest to jedna wielka plątanina pozostawiona przez starych pracowników Blizzarda na do widzenia. Tak jakby nie można było tych wszystkich portali i statków mieć ODBLOKOWANYCH NA ALTACH, robiłoby się to tylko na 1 mainie w Hordzie i na 1 mainie w Alliance, ale nie kur.a my jesteśmy żydoblizzard i szukamy sposobów na jak najbardziej możliwe przedłużenie rozgrywki, nie ważne, że bezsensowne. Jest to spory objaw rage z mojej strony, ale nawet nie wiecie, co by było, gdybym za młodu nie wpadł na pomysł odblokowania tego na altach, byłbym głęboko w dupie, tak samo dziękuję sobie, że gdy nie miałem co robić pod koniec Shadowlandsów, zalogowałem się na altach i porobiłem 2-minutowe questy wprowadzające do Oribos, a tam w Shadowlandasch robiłem najwięcej Pet Battle World Questów.

Tak jak mogliście się już domyśleć, polowałem na Polished Pet Charms i na Marked Flawless Battle-Stones. Pet charmsów dostawało się od 15 do 19 za zrobienie world questa, a Battle Stone dostawało się po jednym i pozwalał on na zrobienie peta rzadkiego poprzez nadanie mu niebieskiego koloru. Polished Pet Charsmy wymieniałem u vendora na Ultimate Battle-Training Stone, którym nadawałem petowi instant 25lvl oraz na Flawless Battle-Training Stone, którego używałem na peta mającego większy lvl niż 13, co pozwoliło mi na oszczędzenie Pet Charmsów. No i po prostu codziennie #!$%@?łem te world questy do bólu, do porzygu, ustawiłem sobie grafikę na 1/10, gdyż przechodziłem przez portal setki razy dziennie i to znacząco przedłużało czas progresji. Dalaran > Orgri/Stormwind > Shadowlands > Flightpath > Dalaran Heartstone > Orgi/Stormwind > Zandalar/Kul Tiras > Latanie > Dalaran Hearthstone > Orgri/Stormwind > Pandaria czy tam Nazjatar, czy #!$%@? coś jeszcze innego bleeeeeeeeeeeeeeee , głowa mnie zaczęła boleć, ale znajdzie się ktoś, kto powie „Ciesz się, że istnieją takie udogodnienia jak portale!” no i ma racje w sumie, jednak robiąc to tysiąc razy dziennie, psycha zaczyna siadać.

Co innego jest, gdy od 2008 gramy na spokojnie i robimy codziennie przez 14 lat world questy na jednej postaci. Natomiast tak jak wspomniałem w poprzednim wpisie, uparłem się na to 50% completion score i nie miałem innego wyboru, ponieważ Data of Azeroth faworyzuje pokemoniarzy. Dlatego też nie dziwi mnie moja pozycja 525 miejsce na BLU, 39 991 miejsce w Europie mając 775 unikatowych petów, bo to jest jak z mountami, tylko jest ich 4 razy więcej i nie da się, nie robiąc tego nigdy wcześniej farmić tydzień i zając topkę w petach, kiedy są ludzie grający tylko dla petów, głównie kobiety i dzieci i zbierają te pety od najmłodszych lat grania w wowa po dziś dzień. Natomiast sekcja Pet Score, na której zajmuje 254 miejsce na BLU i 18 774 w Europie już nawet trochę mnie cieszy. Bo pety wbrew pozorom zbiera spory odsetek graczy, jednak nie każdy je expi i stąd ten wynik, bo ja wylevelowałem do 25 poziomu 440 petów i sporą część zrobiłem rare tym kamieniem. Nie mniej jednak bardzo dziwie się 253 osobom przede mną, jak wam się chciało?

Jako nowicjusz w Battle Pettach uważam, że mogło pójść mi to znacznie sprawniej i szybciej, ale nie zrobiłem żadnego researchu. Jakbym miał dać wam rade, to zbierzcie WSZYSTKIE pety z Safari achievements od TBC do DF, bo będą już na starcie miały 23lvl i dobijcie im 2x Flawless Battle-Training Stonem do 25 lvla, jeśli nie udało wam się na polu bitwy złapać rare peta tylko gorszej jakości to zróbcie je rare, kupcie za golda wszystkie w miarę tanie wylevelowane battle pety na realmach takich jak Draenor, Silvermoon czy tam Burning Legion. Gybym miał do tego wrócić to, tylko jeśli dostane bana za abusive language grając rated PVP, M+ bądź raid z pugiem, ale to już ze zmniejszoną prędkością, bo wszystko jest zdrowe, ale z umiarem, a tutaj nie chodziło mi o wbicie na szczyt rankingów kobiet i dzieci, tylko o dobicie 50% completion score i na koniec nie pozdrawiam twórców Data of Azeroth. STOP faworyzacji pokemoniarzy!
#worldofwarcraft #wow #dlapotomnych
Cechini_Mistrz - Witam. Dzisiaj mamy ostatni dzień roku i myślę, że jest to też mój o...

źródło: comment_1672491784SCZG5k8CBnBCnXcKhrHvnV.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Caymort: Nie, ale ja nie płaczę, że mnie klepią na random bg, bo należe do elitarnych społeczności premade dla ludzi z top honor lvl i rozwalamy takie placki na mid fightach bez żadnych zgonów. Tęsknie za tymi czasami, ale w pvp jestem już done.
  • Odpowiedz