Wpis z mikrobloga

2938 + 1 = 2939

Tytuł: The Bullet That Missed
Autor: Richard Osman
Gatunek: kryminał, sensacja, thriller
Ocena: ★★★★★★★★★
ISBN: 9780241512425
Liczba stron: 432
Forma książki: książka
Tu nie mogło być innej oceny, choć na początku przygody z tą częścią dawałam jej dziesięć gwiazdek.

Chciałabym napisać, że jest nierealistyczna, ale czy naprawdę? I jeśli tak rzeczywiście jest, to czy to źle?

Trzecia część o przygodach paczki emerytów z osiedla dla seniorów, którzy spotykają się co czwartek, żeby rozwikłać nierozwiązane zagadki kryminalne z przeszłości.

Było więcej trupów, niż się spodziewałam.
W pewnym momencie zaszkliły mi się oczy. Nie, ja ryczałam.
Najbardziej zaskakująca dotychczas.
Pióro pana Osmana również lepsze, choć w poprzednich częściach niczego mi nie brakowało.

Pozwolę sobie przekleić jedną z recenzji z Amazona.

I love a good murder, not undertaking one personally, that would be against the law folks, but true crime, fiction, you name it, I love it and these books are some of the best I’ve read and if I can find a retirement complex that has it’s own murder club when I am a bit older, i’m in, put my name down at once. Tell my son please, in case I can’t decide myself, I only want a complex with a weekly murder club, not knitting or conversational French, murder.


Już nie mogę się doczekać kolejnej. Tylko dlaczego w Polsce seria się nie przyjęła?

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

#bookmeter #ksiazki #czytajzwykopem #kryminalbookmeter #sensacjabookmeter #thrillerbookmeter
Pobierz Przytulnie - 2938 + 1 = 2939

Tytuł: The Bullet That Missed
Autor: Richard Osman
Gatu...
źródło: comment_1672443049iSYLJQZ9PAexfy42blhbAt.jpg
  • 3
@ali3en: Nie śpię, bo trzymam książkę? ;)

Pamiętam, że jesteś, ale też Pamiętam, że czytasz po angielsku. :P Moi rodzice dostali ode mnie Morderców tropimy w czwartki i się im bardzo spodobało, ale kolejne części nie zostały przetłumaczone. Szkoda. Tym bardziej, że wiedza, jak bardzo podobają mi się kolejne.

Polecam koniecznie. Jest trochę inna niż poprzednie, więc nawet w recenzji możesz mnie zawołać, jestem ciekawa jak Tobie przypadnie do gustu.
Polecam koniecznie. Jest trochę inna niż poprzednie, więc nawet w recenzji możesz mnie zawołać, jestem ciekawa jak Tobie przypadnie do gustu.


Dzięki, postaram się przeczytać w pierwszym tygodniu stycznia i wrzucić recenzję ;)