Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sikzmiednicy: moc, moment, elastyczność to słowa kluczowe. Jednak jak w przypadku vmaxa czuć że podwozie nie nadąża za osiągami. Hamulce wystarczające.
Generalnie nie wiadomo do czego jest ten motocykl, do turystyki średnio bo brakuje owiewek, do miasta średnio bo klocowaty trochę i dużo pali, na tor też średnio bo hamulce przeciętne i zawieszenie też.

Generalnie średni we wszystkim i dość specyficzny
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sikzmiednicy: poprostu zawieszenie jest zbyt miękkie i wiotkie. Masz wrażenie przy szyszej jeździe szczególnie na torze że rama się wygina a przednie koło podczas ostrego hamowania się cofa. Motocykl ma kilka wad fabrycznych np króćce gaźnika są wadliwie skonstruowane przez co pękają, oryginał nie jest tani a z używkami jest ten problem ze njie wiesz w jakim są stanie, jak ktoś jeździł ostro to skrzynia potrafi się sypac.
Ja osobiście szukał
@sikzmiednicy: Z motocykli tego typu jest jeszcze Inazuma 1200, którą sam trzymam w garażu - aczkolwiek zgadzam się, że jest to gatunek trochę do niczego - w trasie wieje, w miasto duży, na torze zawias nie ten. Na pewno zdobywa punkty klasyczną stylistyką, niezłym wyposażeniem (heble brembo, regulowany zawias) i poczuciem obcowania z solidnym kawałkiem żelastwa. No a do tego jeszcze jest to totalnie no-skillowy motocykl do ścigania się ze świateł
knoor - @sikzmiednicy: Z motocykli tego typu jest jeszcze Inazuma 1200, którą sam trz...

źródło: comment_1672427723eWvoZBepdmkTjiZMs6TitW.jpg

Pobierz
@sikzmiednicy: Mam 1200, jak na taką krowę prowadzi się lekko. Nie powiem nic o seryjnym zawiasie, bo z tyłu mam wilbersy 632, a z przodu emulatory yss. Można szaleć po winklach ( ͡° ͜ʖ ͡°). Hamulce seryjne dostatecznie dobre, łatwy swap przednich zacisków na złote brembo z inazumy 1200, to już robi fest robotę. Silnik to potęga elastyczności, skrzynia jak to w yamasze poezja. W sylwetce jak