Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Prawda jest taka, że jak byście wykopki mieli do wyboru żyć jak greta, czyli ciągły krzyk dupy o byle co związanego z ekologią oraz podróżowanie pociągami vs jak ten pusty łeb co ma kilkadziesiąt samochodów, to byście zawsze wybrali tego z pustym łbem ʕʔ

Łatwiej się płacze w Bugatti aniżeli w pociągu.

#bekazprawakow #bekazlewactwa #bekazpodludzi #andrewtate #gretathunberg #heheszki
  • 12
@misiek735: Tylko że taki wybór nie istnieje i nie może istnieć nawet w teorii.
Problemy tego świata to głupi podział dochodu, gdzie Tate jest turbo bogaty, a inni biedakami, i jeszcze taki Tate zanieczyszcza świat i jeszcze się tym z dumą obnosi, a ty go chwalisz tylko dlatego że ma kolorowe życie i jest wygrywem.

To jest dylemat z serii: Czy lepiej być SSmanem czy Żydem w III Rzeszy. Może i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KalashnikovMirasnikov: tylko że chciałbym w końcu zobaczyć efekty #!$%@? się Grety, bo jak na razie to jest tak że to ja mam segregować śmieci, ja mam kupić samochód elektryczny itd. No a działania firm które mają milionowe dochody jednocześnie uszkadzając naszą planetę tak bardzo że ja bym takich wyników nie osiągnął przez całe życie, funkcjonują tak samo wygodnie jak funkcjonowały.

@M_xxx: a czy ja kogokolwiek chwalę? Zarówno greta jak i
i jeszcze taki Tate zanieczyszcza świat


@M_xxx: No tak bo tate to jedyny człowiek zanieczyszczający świat. Kurde serio jak się tak troszczysz o środowsko to a) musisz ogarnąć żeby twoi przedstawiciele nie byli fałszywie ekologiczni b) doprowadzić do zmian systemowych

@misiek735: I tu jest właśnie twój problem Greta i Tate to nie debile skoro potrafili się ustawić w taki sposób. Musisz zacząć rozpoznawać czym jest inteligencja a czym mądrość. To
No tak bo tate to jedyny człowiek zanieczyszczający świat.


@KalashnikovMirasnikov: Jedyny o jakim rozmowa w tym wątku. A przynajmniej miażdży w tej kwestii Gretę.

Kurde serio jak się tak troszczysz o środowsko to a) musisz ogarnąć żeby twoi przedstawiciele nie byli fałszywie ekologiczn


@KalashnikovMirasnikov: Ogarniam.

b) doprowadzić do zmian systemowych


@KalashnikovMirasnikov: Nie mam takiej mocy. Wszystko idzie w złym kierunku.