Wpis z mikrobloga

@dean_corso: Zdaniem B. Hołysta „maskowanie zabójstwa” jest to celowe działanie sprawcy zabójstwa (...) Niekiedy sprawca zabójstwa ukrywa lub usuwa zwłoki (...) jeżeli zostają znalezione, to w stanie niemożliwym do ustalenia rzeczywistej przyczyny śmierci.

Zawsze to jakieś utrudnienie, prawda? A w kanapie przecież trzymać nie może ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To ciekawe a propos teorii ze została rozpuszczona w kwasie: Najrzadszymi w praktyce przypadkami są zniszczenia zwłok za
@dean_corso: Nie, ponieważ trzeba przewieźć zwłoki przez miasto. Poza tym to co najprostsze zależy od tego, co najprostsze jest dla sprawcy, a nie dla nas. Jak widać wachlarz metod chowania zwłok jest szeroki, z czegoś to wynika. A dlaczego niektórzy betonują zwłoki na terenie własnej posesji czy nawet w domu? Bo to jest dla nich prostsze, niż wywiezienie do lasu.
@dean_corso: o czym ty mówisz?
Bolo eventualnie Krystek w samochodzie chciał ją zgwałcić, ta zaczęła się awanturować, stawiać opór. #!$%@? ja. Okolice :30 rano. Jasno i pełno ludzi. Ma zwłoki których musi się pozbyć. Teraz musi najpierw ogarnąć łopatę,następnie jechać z nią gdzieś w #!$%@?, w las kopać jebitny dół, ok 2m3 gleby. Wrzucić ja tam, zasypać, licząc że żaden spacerowicz, grzybiarz czy #!$%@? wie kto tego nie ogarnie.

Ma też
@dean_corso: ale co to ma do rzeczy o czym ty mówisz?Rozmawiamy jedynie o tym co jest lepszym miejscem do ukrycia zwłok. Las vs budowa.... A ty mi wyjeżdżasz z krystkiem itd.

Ja wiem że ani Bolo ani Krystek nie byli kompletnie żadna gangstera. Młode łyse dresy i to wszystko.

Ale przecież Bolo był wtedy w dreamclubie i widzialich wszystkich. Później ten Paweł po wyjściu zwą razy z nim rozmawiał przez tel...
@dean_corso: no i Pawełek przecież czekał na Iwonę dokładnie na trasie która ona wracała. Wiadomo że siedział tam na ławce w momencie kiedy Iwona była widziana na ostayniej kamerze. Przecież. Bolo z nim rozmawiał dwa razy tej nocy po ich wyjściu z imprezy...

Jeżeli eliminujesz jako morderców dwóch gości, tylko dlatego że wcześniej ani późni nikogo nie zabili i to dla ciebie dowód, to co ci pozostaje? Seryni mordercy na wolności?
@dean_corso: przecież właśnie logowanie do Batasu na odcinku drogi którym szła Iwona.

Poza tym on miał dwa identyczne telefony, jeden z kartą prywatną a drugi z kartą służbową z pracy. Jak mu tel padł. Tto skoczył wymienić baterię.

W ogóle gościu na pierwszym przesłuchaniu powiedział że kiedy one wyszły z imprezy, to on też poszedł prosto do domu spać. On w ogóle nie zatrybil że same jak dzwoni to zostawia jakieś
Kolejna sprawa, to że on jako jedyny odmówił badania na wariografie, kiedy robionno je wszystkim których przesłuchiwano. Nie powiedział dlaczego, ale nie zgodził się. Po trzech miesiącach sam się zgłosił że mogą go zbadać. Na starcie się zesrał i przestraszył, po jakimś czasie stwierdził że #!$%@? to wygląda i że lepiej będzie jak pozwolisie zbadać. I tak mówił tylko że nic nie pamięta.

Kolejna kwestia że typek pomimo picia tej nocy zarwał