Wpis z mikrobloga

Cześć,
Od jakiegoś czasu bawię się w torrentowanie. Szukam jakiegoś trackera który będzie zawierał obrazy linuxa z nakładką w języku polskim, ale na zagranicznych jest na prawdę słabo. Do tego fajnie jeśli tam będzie dokumentacja po polsku :) Poratuje ktoś zaproszeniem na takie serwisy jak PolishSource, PolishTracker lub polskie TorrentLeech? Ewentualnie możecie polecić coś innego / Usenet?
#torrent #torrenty #polishtracker #polishsource #torrentleech #warez
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sapicjusz: linuxow to szukaj u producentow, filmow w kinie albo na vod. Torrenty sa nielegalne, i ostatnio coraz czesciej wykrywane przez polska policje. To ze sciagasz to jedno ale przy okazji udostepniasz innym. Pojdziesz siedziec. Spakuj paste i gacie. Pa.
  • Odpowiedz
i doskonale wiesz, że ten ekspert to kupa, nie ekspert XD

pobieram plik ".torrent" - zapraszam bagiety, bo prawa nie złamałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdy będę pobierał i udostępniał film z sieci torrent, no to wtedy mogą się czepić, ale to inna sprawa. No ale wiadomo, czepiam się nazewnictwa ;)
  • Odpowiedz
@Geno: nadzieja matką głupich, nie tylko naiwny, ale i głupi :) Każdy swego czasu był zielony (no ewentualnie nie przed wprowadzeniem kolorków), także trochę liczyłem na dobry gest. Jeśli się przeliczyłem to nic nie poradzę… Może kiedyś, a do tego czasu trzeba dziadować na zagranicznych.
  • Odpowiedz