Wpis z mikrobloga

-dziesiątki wizyt Putina w Warszawie, Tuska i Pawlaka w Moskwie, Tusk knujący z Putinem na molo
-niekorzystna, niewolnicza umowa gazowa
-ciągle powtarzanie o normalizacji stosunków z Rosją i przyjaźni między naszymi krajami
-zgoda na Nord Stream, opóźnienie terminalu gazowego
-Sikorski palący fajki na balkonie z Ławrowem, Komorowski pijący wódę w Rosji
-sukcesywne rozmontowywanie polskiej armii
2007-2015 to całe pasmo polityki pro-rosyjskiej

Możecie mówić co chcecie, że jestem pisowcem, ale jak mam wybór, to zagłosuję tak by Tusk nie wrócił
#ukraina #rosja #polityka
Pobierz a.....o - -dziesiątki wizyt Putina w Warszawie, Tuska i Pawlaka w Moskwie, Tusk knują...
źródło: comment_1672345604JCcrC5I4jjrAz1KSPOZM1p.jpg
  • 86
@konrad_bolec:Ja rozumiem że mentalność chłopa pańszczyźnianego karze ci prowadzić dyskusje na takim poziomie. Ale powiedz mi jak oni was tresują że na słowo Kaczor, Rydzyk, Obajtek toczycie piane z pysków, czy to jest metoda dzwonków Pawłowa. Czy może w naszym Polskim społeczeństwie te 18 % wyborców Po to po prostu wymiociny posowieckich potomków w Polskie społeczeństwo. Z daleka twoi rodzice do polski przyjechali ?.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xwoktur: no dawaj jeszcze coś śmiesznego nowotworze xd tylko postaraj się trochę bardziej, bo przy takim poziomie szmatecki nie da ci premii noworocznej xd

Uczyli cie sasza czym są przecinki? Jako potomek sowieckich zwierząt jesteś w stanie opanować język polski, czy nie za bardzo? Xd