Wpis z mikrobloga

Jak to jest, gość wyjechał mi z podporządkowanej, dużych strat nie mam, tylko zderzak do wymiany ale gość dzwonił na policję bo myślał, że to moja wina xDDD
No i policja oczywiście winę jego określiła i on miał OC w Link4. Jak to teraz załatwić, chcę bezgotówkowo i znalazłem na stronie Link4 mapę warsztatów z którymi mają umowę i za chwilę chcę dzownić na infolinię i dopytywać ale chcę się jeszcze wstępnie zorientować. Czy oni mi sami wybiorą serwis do którego mam jechać czy może ja będę mógł sam wybrać dowolny serwis z tej listy? Jest tu np. na mapie ASO VW ale jest też masa warsztatów z opinią w Google w okolicach oceny 3,5/5 którzy na pewno tak dobrze nie zrobią. No i na pewno lepiej by było wymienić w ASO ale z tego co wiem to z OC raczej niezbyt chętnie w ASO robią?

Ewentualnie mirki z #wroclaw który serwis jesteście w stanie polecić do naprawy Volkswagena z tej mapki?
www.link4.pl/warsztaty

#oc #ubezpieczenia #pytanie
  • 9
@AquilaTimere: umawiaj sie w aso bez #!$%@?. Możesz sie w link4 podpytać czy przypadkiem z którymś nie mają umowy o naprawy bezgotówkowe co uprości proces

Ale nawet jak nie mają to warsztat powinien wziąć na siebie wojne z ubezpieczycielem

będą oczywiście cie zachęcać żeby robić w ich warsztatach partnerskich, ale trzeba stanowczo mówić nie

Weź sobie oczywiście też zastępczy z ASO na koszt OC
@Francuz_slimak: no ale właśnie stąd pytanie - zarobek to różnica pomiędzy wypłaconą przez ubezpieczyciela kwotą a kosztem robocizny i części. ASO różni się od sieci januszbiz-naprawiam często li tylko tym że dostaniesz kawę w gratisie a marketingowcem będzie gość pod krawatem a nie bezzębny Seba albo we własnej osobie sama swiętojebliwość szefu, ze skutkiem tożsamym XD
@AquilaTimere: Leć do ASO, będziesz miał zrobione na originałach a nie zamiennikach. Podpiszesz cesje i tyle w temacie. Jak ja miałem stłuczkę pojechałem właśnie do jednego z polecanych przez ubezpieczyciela to mi zaczęli stękać że może da się wyklepać, a jak tylko wspomniałem o wymianie na oryginały to od razu gadka że ciężki temat bo nie wiadomo czy ubezpieczyciel pokryje (). W ASO wszystko zrobione bez problemu.