Wpis z mikrobloga

Co zrobili dla nas zwykłych Polaków nasi bracia ukraińscy?

1. Walnęli rakietą w Przewodowie, która zabiła dwójkę ludzi. Zamiast się przyznać się przeprosić, wypłacić odszkodowanie. Z Z Zielińskim na czele kłamali, że to nie ich rakieta.
2. Nie przeprosili za Wołyń, a w dodatku powołali na ministra spraw zagranicznych Andrija Melnyk'a, który wybiela Stiepana Banderę.
3. Wysłali broń, na którą składają się ludzie z całego świata w swoich podatków, do jednego z komendantów, który rozwalił pół komendy i robią wszystko, żeby nie poniósł odpowiedzialności. Zaraz okaże się, że Szymczyk ma takie plecy, że może wyjść z takim granatnikiem na ulicę pozabijać kilka osób, których nie lubi, powie, że nie co to jest i włos mu z głowy nie spadnie. Ciekawe kiedy standardy ukraińskie bedziemy mieli wprowadzone na stałe, to znaczy powrót do wysokiego poziomu korupcji

A sługa narodu ukraińskiego Duda Andrzej, nadal liże im tyłek, bo chce tym sobie załatwić stanowisko miedzynarodowe.

#ukraina
niezdiagnozowany - Co zrobili dla nas zwykłych Polaków nasi bracia ukraińscy?

1. W...

źródło: comment_16723343383I9aj0o2qHZ15TOAJ82H8o.jpg

Pobierz
  • 60
naprawde kijowski trollu, chociaz bys w podziece to co dla Was robimy poszedl do robotaju w Polszy, a nie tylko pracowal dla propagandy ukraińskiej.


@niezdiagnozowany: Nei zesraj sie, jestem Polakiem co udowadnialem miliard razy, ty tymczasem sie zesrales o smieszny hymn i tego nie zmieni nic. xD
Jestes rosjaninem, ktory robi syf na wykopie i powinienes usunac konto.
@gdyzgasnieswiatlo:

Nie wiem czy Ty w ogóle nie rozumiesz sytuacji geopolitycznej polski czy co?


Geopolityczna xDDDD. Ah te mądre słowa ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Nawet jakby mieli kłamać to muszą osłabić Rosję. Tego chce każdy na środkowym-wschodzie. Chociaż ciężko tu punktować kłamstwa jak ruska propaganda jest już wystarczająco śmieszna.


Mam wrażenie, że jakby Ukraincy zaatakowali nasz kraj zgwałcili całą wioskę, to tacy jak Wy pisaliby to wina