Wpis z mikrobloga

Co zrobili dla nas zwykłych Polaków nasi bracia ukraińscy?

1. Walnęli rakietą w Przewodowie, która zabiła dwójkę ludzi. Zamiast się przyznać się przeprosić, wypłacić odszkodowanie. Z Z Zielińskim na czele kłamali, że to nie ich rakieta.
2. Nie przeprosili za Wołyń, a w dodatku powołali na ministra spraw zagranicznych Andrija Melnyk'a, który wybiela Stiepana Banderę.
3. Wysłali broń, na którą składają się ludzie z całego świata w swoich podatków, do jednego z komendantów, który rozwalił pół komendy i robią wszystko, żeby nie poniósł odpowiedzialności. Zaraz okaże się, że Szymczyk ma takie plecy, że może wyjść z takim granatnikiem na ulicę pozabijać kilka osób, których nie lubi, powie, że nie co to jest i włos mu z głowy nie spadnie. Ciekawe kiedy standardy ukraińskie bedziemy mieli wprowadzone na stałe, to znaczy powrót do wysokiego poziomu korupcji

A sługa narodu ukraińskiego Duda Andrzej, nadal liże im tyłek, bo chce tym sobie załatwić stanowisko miedzynarodowe.

#ukraina
niezdiagnozowany - Co zrobili dla nas zwykłych Polaków nasi bracia ukraińscy?

1. W...

źródło: comment_16723343383I9aj0o2qHZ15TOAJ82H8o.jpg

Pobierz
  • 60
@prawda_w_moskwie: nikt nie każe Ci tego czytać, naprawdę obowiązku nie masz.

@Dumpster: od kiedy Ty wierzysz ministerstwu we wszystkim? Jeszcze w środę, w którym Szymczyk bawił się granatnikiem zaprzeczali oficjalnie do mediów.

Heheh żadnego wybuchu nie było, bo oficjalne źródła informacji informowaly, że nie było żadnego wybuchu, ale wykopek wie lepiej.
@BayzedMan:

W czym problem, ze nie chca by ktos komu dali prezent mial przez ten prezent odpowiadac karnie?


O nie wierzę xDDDDDD. To będzie hit. Nic tylko skrina zrobić xD.

Po pierwsze to nielegalny prezent, po drugie tu nie Kijów kolego, tu jest trochę bardziej normalny świat. Ja wiem, że Ty byś chcial, żeby tutaj w Warszawie było jak u Ciebie w Mariupolu, że trzeba dawać łapówki za wszystko, żeby oligarchowie
O nie wierzę xDDDDDD. To będzie hit. Nic tylko skrina zrobić xD.

Po pierwsze to nielegalny prezent, po drugie tu nie Kijów kolego, tu jest trochę bardziej normalny świat. Ja wiem, że Ty byś chcial, żeby tutaj w Warszawie było jak u Ciebie w Mariupolu, że trzeba dawać łapówki za wszystko, żeby oligarchowie byli i rósł nepotyzm na potęgę. Wiem że cieszy Cię za PiS takie tradycje ukraińskie wzmacnia, ale spokojnie wreszcie
Ty sobie usuwaj konto ukraińska onuco. Ze swoimi standardami won za Bug i tam walczyć za wolną Ukrainę.


@niezdiagnozowany: A pamietasz iwan jak boldupiles o napierale, ktory zaspiewal dla jaj hymn rosyjski? Ja pamietam, dziwna reakcja zupelnie jakbys byl rosjaninem.
@BayzedMan:

A pamietasz iwan jak boldupiles o napierale, ktory zaspiewal dla jaj hymn rosyjski? Ja pamietam, dziwna reakcja zupelnie jakbys byl rosjaninem


Andrij, bo to bylo po prostu zalosne. Ale rozumiem, przyjechales z Mariupola, dostales szanse, masz ciepla prace, robisz trollowanko dla Ukrainy, to Cie pewnie takie rzeczy smiesza.
@BayzedMan: mam mala prosbe Andrijku, jak jezdzisz komunikacją miejską i słuchasz sobie muzyki, ogladasz film, tiktoki, czy rozmawiasz o tym jak wytlamsic kolejny zasileczek to kup sobie sluchawki. Cały autobus moze nie chciec słuchac tego co Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°). Przekaz reszcie swoich kolezkow z Ukrainy albo kup im na swieta. Zzaraz macie wigilię, to jak znalazł. W Dziadka Mroza tym razem Ty sie zabawiszz.