Wpis z mikrobloga

@Megawonsz_dziewienc: juz 2060rtx/1070gtx odpali na wysokich ustawieniach w 60fps i 1080p cyberpunka bez problemów.
2070rtx to nawet z DLSS i RT pójdzie. Cyberpunk, wbrew opinia w Internecie ma dobra optymalizacje, problemy były z bledami i gliczami ale optymalizacja na PC zawsze byla dobra.
Na moim PC to Valhalla gorzej działała niz taki cyberpunk.

Cyberpunk nawet na steam decku na średnich działa.
@ChojaK: Misiu kolorowy. Na 2070 Super (poziom 1080 ti) cyberpunka odpaliłem w 1080p na ultra z pełnym RT i działało to bardzo słabo, 45fps a w walce do 20 spadało. Bez RT natomiast już wszystko fajnie, bo nawet 3440x1440 działa, ale były spadki poniżej 50-40. - mówię tu o okresie od day1 do ostatniego pacza.
RT w cyberpunku wrzucone jest na sile tak btw, efekty które nim osiągają sa do osiągnięcia
@Megawonsz_dziewienc: Bo RT zawsze bedzie duzo potrzebowało i to bez znaczenia na optymalizacje czy na grę. Ale jezeli bez RT cyberpunk działał mi day1 lepiej niz God of War czy Valhalla (obie gry bez RT) to coś to znaczy a ludzie po prostu narzekaja bo taka moda. Suwaki na prawo, RT i bez dlss ma działac w 300fps. Bez przesady.

Ja w 1080p na 2070rtx w ultra z RT i DLSS
@ChojaK: ludzie narzekają bo coś nie działa jak powinno. I owszem mając dobry sprzęt oczekujesz ze gra będzie działała xD
A w międzyczasie cybergowno nie potrafiło dobrze działać na 3090…
God of war chodził na premierę wspaniale w przeciwieństwie do cyberpunka który czy to na minimalnych czy maksymalnych działał tak samo - czyli #!$%@?. W Valhalle nie grałem na premierę to nie powiem.

Idź dalej pucowac rowa badowskiemu cybersimpie negującym rzeczywistość
@Megawonsz_dziewienc: "Idź dalej pucowac rowa badowskiemu cybersimpie negującym rzeczywistość xD" I takie typy jak ty hejtuja wszystko a pewnie nawet nie grali na premiere.

Jak gralem w cyberpunka, god of wara i valhalla na premierę i to właśnie cyberpunk miał najwięcej fps, tylko ja w odróżnieniu do ciebie mam rozum i wiem ze RT zjada fpsy. God of war dziala lepiej bo nie ma RT.
Odpalasz grę na ultra z RT
@ChojaK: Grałem klaunie w dzień pierwszy jeszcze przed patchem, przeszedłem przez cały szereg modow poprawiających wydajność - których działanie później dodali redzi w patchu.
Nigdzie nie napisałem dzbanie ze porównuje z RT i bez dlss, napisałem tylko jak to działa na 2070s o której ktoś wspominał - Aha to byłeś ty xD

God of war działa lepiej bo nie ma RT

bez RT cyberpunk działa mi day1 lepiej niż God of
@Megawonsz_dziewienc: wystarczy ustawić dlss na jakość ale ustawić go a nie płakać że cyberpunk to dziadostwo.
Nawet NVIDIA sprzedając ci kartę, powtarzała żeby odpalać dlss w grach z RT ale jeżeli masz problem z zrozumieniem to tylko twój problem a teraz idź po piwko do żabki bo ci żyłka pęknie.
@ChojaK: Ale rozumiesz dzbanie, ze miałem dlss a nie czyste RT? I rozumiesz dzbanie, ze gdybym nie miał dlss z RT to nie byłoby spadków do 20 tylko te 20 to byłby maks? Jesteś na to za głupi i trzeba ci robić infografiki jak dzieciom w przedszkolu?

Z reszta zbiegasz z tematu, wyjaśniłem cię jak p0laczka, to utkaj się tam grzecznie na dupie badowskiemu i grzecznie pucuj polika xD