Wpis z mikrobloga

@M_xxx: no już widzę jak Greta o cokolwiek walczy ¯\(ツ)_/¯ lata po świecie i robi wokół siebie szum i tyle z jej działań ¯\(ツ)_/¯ co do Tate to nawet nie wiem kto to jest, kojarzę jedynie że Greta go pocisnęła, bo coś tam brzdąkał pod nosem
@dziewiczajajecznica: Jasne, wmówiono temu dziecku o jakimś globalnym ociepleniu. Gdyby Greta urodziła się w Polsce, w porządnej katolickiej rodzinie, gdzie od maleńkości chodziłaby do kościoła, słyszała o piekle, miała religię w szkole itd. - wtedy żadna krzywda by się jej nie stała :)
Może nawet Greta polubiłaby smog a szczepionek się bała? Kto wie jakie sukcesy można by odnieść na takim dziecku przy Polskim wychowaniu.
@M_xxx: Ej, a może Boyan Slate? Zawsze jest trzecia, a może nawet czwarta droga... Ale pewnie go nie kojarzysz, bo obrzydliwe, kapitalistyczne korpo nie wymienia jego nazwiska. W sumie nie dziwię się, że kapitalistyczne korpo działając ramię w ramie z interwencjonistycznymi władzami tworzącymi kapitalizm państwowy mają na celu dławić przedsiębiorczość i innowacyjność i tym samym pchać takich malkontentów jak Ty w kierunku jeszcze większego gówna jakim jest socjalizm.
@kuroszczur: Napisz mi listę nowych kucowskich idoli to może się doczekasz mojego wpisu o nich gdzie publicznie na nich sram.

Póki co zajmuję się tymi najbardziej popularnymi i uwielbianymi przez kuców, czyli Janusz, Sławek, Braun, Elon, od od wczoraj pałują wiplera do Andrew Tatea.
Jak zaczną walić do Boyan Slate, to nawet mnie prosić nie będziesz musiał, tylko od razu będziesz mógł zbierać moją kupę z jego twarzy.