Wpis z mikrobloga

Kisne z Lessiego. Pamiętam go jak rozmawiał na lajcie z Olo i tak jechał po Bielszczaku. Już wtedy miałem takie dziwne odczucia, po jego głosie i stylu wypowiedzi, że coś jest z nim nie tak. Teraz Lessi dał sobie założyć ombroże i oddaje hołd górskiemu panu. Tak Bielszczaka obrażał, tak po nim jechal, a teraz oddał się potulnie pod bielski zarząd powierniczy, pracując za darmo dla jich xD. Z tyłu głowy Lessi ma świadomość, że tylko jeden ruch ręki potężnego Bielszczanina wystarczy, a kanalik spada. Nie ma to jak być niezależnym kanałem, nie generującym dla nikogo zysków i samemu oddać hołd bielszczakowi, dać sobie założyć ombroże i pracować za darmo, żeby dawać zasięgi dla jego. Jak dla mnie należy się nominacja do przegrywa kwartału.
#kononowicz #patostreamy
  • 4
  • Odpowiedz
@PoteznyTomaszek: W tym momencie jeśli ma błogosławieństwo centraura to na pewno jest włączona monetyzacja. Chyba nie wierzycie w to że gościu chciał ocalić kanał żeby za darmo te filmy wrzucać xD. Wszystkie kanały podłączone do centrali zarabiają i nowak ma z tego procent.
  • Odpowiedz