Wpis z mikrobloga

Osoby, które mają wyżej wymienione problemy z diagnozą zachęcamy do wizyty u lekarza lub dermatologa. W przeciwnym razie skóra powinna wrócić do normy w ciągu kilku tygodni.


@oydamoydam: Cholera, to może jednak lepiej nie iść do lekarza? xD
@mietek79: Pewnie złe tłumaczenie z greckiego, w sumie niepotrzebnie je wkleiłem, ale po grecku pierwsze informacje mi wyskoczyły.

Jakie są dostępne metody leczenia rumienia ab igne?

Należy unikać źródła chronicznej ekspozycji na ciepło. Jeśli obszar jest tylko lekko dotknięty z lekkim zaczerwienieniem, stan ustąpi samoistnie w ciągu kilku miesięcy. Jeśli stan jest ciężki, a skóra jest pigmentowana i zanikowa , ustąpienie zmian jest mało prawdopodobne. W takim przypadku istnieje możliwość powstania
Młoda moja miała to samo od używania laptopa ( tak jak jego nazwa sugeruje ) z wiatrakiem bez dopływu powietrza. Po jakimś czasie skóra zaczyna przypadać spaloną skórkę kurczaka i odpada.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: Ja sobie zrobiłem gorzej. Odmrożone oparzenie. Goiło się kilka miesięcy. Blizny i martwica skóry do końca życia. Nic nie czułem bo od mrozu miałem totalne znieczulenie i cieszyłem się ze spodnie mi parują od piecyka. Oddał piecyk dalej od siebie, dużo dalej. Ma grzać pomieszczenie a nie Ciebie.