Wpis z mikrobloga

ie wiem, może #!$%@? na zbity pysk debila, który odpalił granatnik na komendzie?


@hakuna_matata123: a to jakis pisowski aparatczyk?co to da innego niz zaklocenie funkcjonowanie aparatu?nie bez powodu takich ludzi jest ciezko zrzucic ze stanowiska, patrz Banaś.
  • Odpowiedz
Banaś stoi na czele formalnie niezależnego organu, Policja jest normalnie kontrolowana przez MSW


@pilot1123: zgadza sie, tylko ja nie pisze o drodze formalnej tylko o tym ze ludzi na stanowiskach siłowych nie powinno sie dać łatwo zmienić.
  • Odpowiedz
nie wiem, może #!$%@? na zbity pysk debila, który odpalił granatnik na komendzie? Skoro nie dość, że jest kretynem to jeszcze śmieciem bez honoru i sam nie zrezygnował?


@hakuna_matata123: A wcześniej przemycił, przewiózł i wniósł na komendę. I najwyraźniej nie pozwolił nikomu sprawdzić co to.
  • Odpowiedz
@shmatshiage: No cóż, kiedyś, kiedyś, za mniejsze rzeczy do dymisji podawał się minister. Ale to było kiedyś. Gdy rządzili ludzie, którzy wiedzieli, że mają wyborców, a nie bezmyślnych wyznawców i nie mogą sobie na wszystko pozwolić.

A Szymczyk powinien nie tylko zostać zawieszonym, ale jako podejrzany o przemycenie śmiercionośnej broni i narażenie dużej grupy osób na utratę życia co najmniej siedzieć w areszcie domowym (a nie wpływać na świadków i latać
  • Odpowiedz
Tak to wygląda w państwach, które mają jakiekolwiek pretensje do praworządności.


@Andreth: a gdzie tam. wszedzie pilnuja żeby swój człowiek siedział na wlaściwym miejscu. myślicie ze po aferze z fundacja w schweddt zmienił sie ktokolwiek w rządzie landu Meklemburgii?wszedzie syf jest ten sam, tylko ten syf nas boli bardziej, bo jest nasz.
  • Odpowiedz