Wpis z mikrobloga

@Pyritz: nie stałow garażu, tam jest taka skarpa i szutrowa droga / piach czarny, niestety (jak wczędzie) wieczorem mega ciężko z parkowaniem, więc zaparkowane daleko od głównej ruchliwej drogi .. tyle ze auto nie stało w tamtym miejscu długo, wieczorem o 22 odstawione, o 5 rano odpalam.. i zdziwienie..
@Cinex Tam to standardowe miejsce kradzieży. Od lusterek po radia i katy. Przy wjeździe jest kamera, ale nie wiem czy prawdziwa. Może warto sprawdzić?
@Kiciket: prawdziwa, ale niestety mojego auta nie złapało, bo rozmawiałem z osobą która ma dostęp do tego monitoringu; po środku garażowiska równoległego (można tak powiedzieć) też jest kamera, na której widać było jak ja parkuje, niestety, auto już zaparkowane w kamerze się nie łapało i nie widać nic z wycinania / złodziei itp.
@iwannafreshstart: opieram się na tym co powiedział mi policjant podczas wizyty na komisariacie; że dłuższy czas mieli spokój z tego typu zgłoszeniami, a od listopada jest zatrzęsienie kradzieży katalizatorów, zarówno w tym rejonie jak i całym mieście