Wpis z mikrobloga

W bibliotece dziecięcej w warszawie zauważyłem ulotkę aplikacji sowa, do przeglądania książek z lokalnej biblioteki. Wygląda wporządku, jak taki sklep których znamy wiele (tylko do wypożyczania, a nie kupowania). Jest info, że jest w fazie beta, ale jedna z pierwszych kategorii kiedy się scrolluje, to LGBT XD Nie jestem wyborcom konfederacji, ale jak patrzę na to narzucanie propozycji książkowych, to rzygać mi się chce XD przecież nauka nawet mówi, że lgbt jest dużo mniej niż potencjalnych fanów ornitologii, a jednak książek o ptakach nie proponuje.
#lgbt #warszawa #biblioteka #konfederacja #sowa
  • 31
  • Odpowiedz
@ortaliontrenera: Serio nie ogarniasz dlaczego czy po prostu szukasz plusów na mirko?
Nikt nie czuje się odrzucony, nierozumiany i nie sądzi że coś z nimi nie tak z powodu fascynacji ornitologią, z kolei osoby LGBT przechodzą różne fazy od niezrozumienia, po wyparcie, strach przed odrzuceniem przez bliskich i ostracyzm społeczny więc szukają sobie podobnych w kulturze tj. książce, filmie, showbiznesie.
Poza tym książka ornitologiczna jest raczej łatwo do znalezienia i nie
  • Odpowiedz
Nie jestem wyborcom konfederacji, ale jak patrzę na to narzucanie propozycji książkowych, to rzygać mi się chce XD


@ortaliontrenera: Olaboga, w jakimś katalogu książek jest kategoria LGBT, czyli narzucają mi propozycje książkowe xD
Ja pierdziele, chłopie, jak ci się nie podoba to po prostu nie wchodzisz w tę kategorię i masz problem z głowy. To takie proste!
  • Odpowiedz
@ortaliontrenera: Są w pierwszych kategoriach bo są popularne i aplikacja wychodzi na przeciwko swoim odbiorcom, zainstaluj sobie tik-toka i zobacz co interesuje dzisiejszych młodych ludzi, jeżeli to co serwuje Ci każdy streaming nie daje Ci informacji zwrotnej.

czemu tam są książki nie wyjaśniające problemu od strony psychicznej tylko jakieś romanse LGBT?!


@ortaliontrenera: okej, czyli pełnie niezrozumienie tematu. Do tego chyba nie ogarniasz dlaczego w ogóle ludzie czytają beletrystykę. Jeżeli jesteś
  • Odpowiedz
@JubikWiti: bycie lgbt to odchylenie od normy psychicznej (mowie o prawdziwym byciu lgbt a nie o pseudoaktywistach). Tak samo odchyleniem od normy psychicznej jest depresja, adhd, schizofremia, alkoholizm, narkomania, itd. Jesli depresja jest problemem, to bycie lgbt też jest problemem.
  • Odpowiedz
@JubikWiti: czego źródło? bycie heteroseksualnym jest czymś ogólnie przyjęte jako norma. Bycie lgbt, czyli promil ludzi, jest w tym przypadku odchyleniem od normy. Tak samo jak adhd, depresja itd. Odchylenie od normy uważam osobiscie już jako problem psychiczny. Czy mozna zyc z depresją albo adhd? TAK
  • Odpowiedz
@ortaliontrenera: dzieci budują swój świat przez opowieści. I te romanse LGBT są im potrzebne jako źródło wiedzy, która jest im bliższa i dostępniejsza niż ta w podręcznikach do psychologii. Poza tym ważne jest też katharsis. Poczytaj trochę o biblioterapii, może wtedy łatwiej będzie Ci zrozumieć o co chodzi.
  • Odpowiedz
@ortaliontrenera:

bycie heteroseksualnym jest czymś ogólnie przyjęte jako norma. Bycie lgbt, czyli promil ludzi, jest w tym przypadku odchyleniem od normy. Odchylenie od normy uważam osobiscie już jako problem psychiczny


Czyli odchylenie od NORMY STATYSTYCZNEJ używasz do określania zdrowia osoby. Niezle. Opowiedz mi o chorobie jaką jest leworęczność. Albo posiadanie rudych włosów.
  • Odpowiedz
@ortaliontrenera: ale oni chcą się tylko odwiedzać w szpitalach ( ͡° ͜ʖ ͡°) dlatego muszą wciskać swoje chore książki do bibliotek, bez tego nie da się w szpitalu odwiedzać. Czego nie rozumiesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ortaliontrenera:

bycie lgbt to odchylenie od normy psychicznej

czyli biseksualna osoba jest jednocześnie i nie jest odchyleniem.
Biseksualizm to jednocześnie hetero i homo.
Idąc Twoim tokiem leworęczni, rudzi i zielonoocy są chorzy bo stanowią mniejszość...
  • Odpowiedz
A dlaczego heteroseksualiści wciskają swoje chore książki do bibliotek od zawsze, jak np. Romeo i Julia? Bez tego nie da się w szpitalu odwiedzać?


@Ekspert_od_niczego: wiem że jesteś lewackim trolem za kopiejki i nie powinienem odpowiadać, ale co jest chorego w tych książkach, o których mówisz? Przecież to klasyka literatury. Jeżeli widzisz w nich coś chorego to pora udać się do lekarza, bo masz jakieś problemy psychiczne
  • Odpowiedz
Nie jestem wyborcom konfederacji, ale jak patrzę na to narzucanie propozycji książkowych, to rzygać mi się chce XD przecież nauka nawet mówi, że lgbt jest dużo mniej niż potencjalnych fanów ornitologii, a jednak książek o ptakach nie proponuje.


@ortaliontrenera: Wyborcą
Ale co dokładnie Ci przeszkadza bo nie rozumiem...
  • Odpowiedz