Wpis z mikrobloga

#windows10 #pcmasterrace mam pytanie, zainstalowalem nowy system z tymi samymi danymi do logowania konta microsoft, tylko problem w tym że na 2 systemie probuje sie logować online a wysyłany jest kod weryfikacyjny na email do ktorego nie mam dostepu, mozna to jakos usunac z poziomu tego starego systemu aby nie pytalo na nowym?
  • 7
@Plotkova99: tylko ze tam 3 razy wyskakiwano ze prawdopodobnie nie mam polaczenia z internetem, mimo tego ze mialem, i dopiero za 3-4 razem odpalila sie mozliwosc wpisania xyz@outlook.com i haslo, ale ze niby ze wzgledow bezpieczenstwa chca weryfikacji to podaja moj stary adres email do ktorego nie mam dostepu, a jesli chce jakby zweryfikowac ze ja to ja to pisza ze wysylam zbyt malo informacji i konto zostaje tymczasowo zablokowane ze
@Parkinson: dzieki tej aplikacji chociaz moglem przez nr tel sie zalogowac i widze ze ktos chcial sie logowac z chin brazyli i stanow ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale jednak Niestety występują problemy z logowaniem.

AADSTS50020: User account '@o2.pl' from identity provider 'live.com' does not exist in tenant 'Microsoft' and cannot access the application '405e80fc-f8e6-40e6-b6b9-e5bcc7e6813e'(RedirectionUxProd) in that tenant. The account needs to be added as an external user
mam konto @outlook.com,loguje sie, wykrywa ze cos jest nie tak i chce mnie zweryfikowac wysylajac kod na @o2.pl, dziwne ze nie mam wyboru np. zmiany tego emaila @o2.pl lub kodu na nr telefonu ktory mam w aplikacji w ktorej podales, mam tylko mozliwosc otrzymania kodu na ten adres email ktory zostal zhackowany