Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pepies: sam sobie dopisałeś że sugeruje Gretę


A wcześniej

ale się striggerowałeś o potężną Gretę


@McWozniak: dyskusja z psem byłaby na wyższym poziomie niż rozmawiać z Tobą xD
Nie ztriggerowałem się, taką mam formę wypowiedzi w stosunku do tych którymi gardzę. Jestem totalnie wyluzowany, po prostu mam zerowy szacunek dla kretynów
  • Odpowiedz
@pepies: potrafię dlatego jak widziałem jak każdy normalnie pisał a ty wpadłeś z wyzwiskami i jeszcze ironicznie próbowałeś pisać że ktokolwiek inny tu jest #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@McWozniak: dzieciaku zrobiłeś cały wpis na temat jednego znaleziska i toczysz dyskusję z każdym o odmiennym zdaniu i twierdzisz, że to nie Ty grasz tu kartą obruszonego xDDD najs, dawaj więcej fikołków xD
  • Odpowiedz
@pepies: aha wpis na mirko jest zły ale znalezisko twoich kolegów to już spoko? Jak ja odpisuje to jestem obruszony, jak ty odpisujesz i wyzywasz w każdym zdaniu to jest nic? XDD weź przestań się kompromitować bo mi się aż przykro robi jak z siebie klauna robisz.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
znalezisko twoich kolegów


@McWozniak: xD przestań ćpać byczku bo mocno ci szkodzi xD I naprawdę Cię tu nie obrażam. Jak przeczytasz całość, dla odmiany ze zrozumieniem, to będziesz wiedział, że po prostu nazywam rzeczy po imieniu ;) pisjoł
  • Odpowiedz