Wpis z mikrobloga

Czy właściciele wizytówek jakieś miejsca/sklepu na google maps mogą od tak sobie ukrywać nieprzychylne opinie? Wystawiłem jednemu miejscu negatywną opinię półtora miesiąca temu, jasny i szczegółowy komentarz wraz z dowodem, bez przekleństw ani ubliżania, które wedle logiki mogły by go kwalifikować do cenzury jako "nieodpowiedni".

Wchodząc na google maps z konta, którym wystawiłem ocenę jest ona widoczna i była od samego początku. Jednak do dziś jak tylko wyloguję się z konta albo wyświetlę miejsce z jakiegoś innego konta google to komentarz jest kompletnie niewidoczny i nawet nie jest wliczony do puli ocen.

W międzyczasie z tego samego konta google wystawiłem opinie innym miejscom i tam komentarze uwidoczniły się natychmiast. Samo konto jest stare i ma tam jakiś śmieszny poziom lokalnego przewodnika nawet no i zastanawiam się czy to jakieś #!$%@? algorytmy googla czy janusz biznesu sobie filtruje opinie jak chce ¯\_(ツ)_/¯

#googlemaps #pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #ecommerce #seo #januszebiznesu
  • 2