Wpis z mikrobloga

#uszateoscary
Edycja 2022 dobiegła końca, poznaliśmy najlepszy gniot tego roku. Nie mieliście żadnych wątpliwości, jaki to powinien być – pokaz pokoju córki to było coś niewiarygodnego - trudno było uwierzyć, że można w taki sposób zorganizować życie swojemu dziecku – czasami się zastanawiam czy on już nie ma o czym nagrywać? A może ma on tak kiepski gust, że nie zauważył, że to pomieszczenie nie jest najlepiej urządzone? Tego się mam nadzieję nigdy nie dowiedzieć, bo córki nie ma na Mineralnej i nie powinna wracać – bo do czego? Do zagrzybionej podłogi? Do odwróconych szafek?

Wielkie podziękowania dla całego tagu Bonzo. Choć wiele nas dzieli, to daliśmy radę jako społeczność. Wielkie podziękowania dla tych, co udostępnili mi filmy, które Mateusz już skasował i ich nie ma na YouTube. Chciałem Wam też pokazać w tej edycji, że pomimo nudy, jaka panuje w uniwersum, bywają jeszcze perełki, takie jak dzisiejszy stream, gdy fani z TikToka nie wiedzą, skąd się wziął puchar i Mateusz jest bliski płaczu.

A oto lista TOP 30 największych gniotów 2022 roku:
1 Tiger pokazuje pokój córki
2 Tiger nie jest chory na raka, lekarze się pomylili
3 Płaczośmiech sprawie firmy sprzątającej
4 łot
5 Joł Fakamagda (atak śmiechu)
6 frystal na zabawkowym mikrofonie
7 Tiger śmieje się z Konstantina B sprawie kamerki
8 płaczośmiech że nie umiemy hejtować
9 Kobra jest w ala ciąży
10 Tiger ma plecy
11 jaskiniowy echogniot
12 Tiger gra w Need for Speed
13 Remont - Tiger chwali się półpiętrem
14 parodia Konstantina B na zabawkowym mikrofonie
15 policja widziała Tracha pod szpitalem
16 Tiger ogłasza się ojcem chrzestnym
17 Konstantin B łapie żonę na siatkę w Afryce
18 bot balujący
19 Tiger gangster opowiada jak to posyłał ludzi na wózek
20 pokaz tańca w kuchni
21 Tiger atakuje fana z fejsa sprawie uszkodzonej płyty
22 ślepy z kulawym kradli złom
23 Tiger czeka na karetkę
24 Tiger jedzie zgłosić Gertrudę na policję
25 Tiger wyśmiewa Azbesta do sajgonek
26 Tiger przeprasza AFT
27 Tiger jeżdzi na rowerze pomalowanym bejcą
28 Tiger ma pizzę za fri w Benku
29 rozmowa Tigera z Azbestem (atak śmiechu)
30 Tiger rozkwinia sprawie Bożenki (obcy czy zwierzę)

W najbliższym czasie pojawi się na kanale GNIOTbaza kompilacji z tej edycji Uszatych Oscarów.
#bonzo #patostreamy
RobertWolak - #uszateoscary
Edycja 2022 dobiegła końca, poznaliśmy najlepszy gniot t...
  • 5
@Silklash: każdy domyślał się, że raczej coś jest nie tak, ale film z kuchni rozwiał najmniejsze wątpliwości, że Ucki MOPS to siota i sfel pozwalając doprowadzić do takiej sytuacji. Dwa menele, których zainteresowaniami jest grą w stare Simsy, jaranie szlugow i nagrywania kilku godzin bezwartościowego kontentu na YT dostali pod opiekę małe dziecko. Widać te dwa przychlasty miały na tyle oleju w głowie, że dziecko oddali. Mam więcej przemyśleń co do