Wpis z mikrobloga

Siema! Robię poświąteczne #rozdajo 3 kluczy do mojej gry "Yavi".
Może się spodobać miłośnikom niszowych gier 2D jak i klasycznych pokemonów z gameboy'a. Nie ukrywam, że się nimi trochę inspirowałem.
Gra jest o kosmicznym kurierze, którego szef zamorduje jak zobaczy kolejne awizo, więc ten musi dostarczyć paczki za wszelką cenę.
Pzez co po drodze wpakuje się w największą polityczną aferę jaką widział Układ Słoneczny.
W tarapatach pomogą mu roboty znalezione na złomowiskach.

Nie chwaliłem się tą grą tutaj, bo przez rok czasu nie zdobyła serc w USA, a co dopiero na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak poważnie to miałem to zrobić dopiero jak wydam polskie tłumaczenie (grę od początku tworzyłem po angielsku), ale nigdy do tego nie doszło przez nadmiar obowiązków i ciągły brak czasu.

Grę robiłem sam i jest to moja, nie tyle pierwsza gra, co w ogóle pierwsza próba stworzenia gry. Dlatego nie jest wybitna, ale włożyłem w nią sporo serducha.

Jutro około 17tej wylosuje 3 osoby z plusujących

Yavi na Steam

czachacentrum - Siema! Robię poświąteczne #rozdajo 3 kluczy do mojej gry "Yavi".
Moż...
  • 17
@fizzly: strzał w dziesiątkę. A dołożyłem wszelkich starań, żeby to nie przypominało innych gier robionych w tym silniku :P Do tego typu gry i z moją zerową wiedzą był idealny, ale po czasie czuć mocno pewne ograniczenia
@czachacentrum: Tak myślałem, okienka menu/dialogu trochę zdradzają zawsze ten program, ale ja uważam że to świetny silnik, zwłaszcza na start. Fajnie że zrobiłeś swoje grafiki :) Jasne że są ograniczenia, zwłaszcza jeśli próbujesz zrobić coś innego niż RPG, ale właściwie można wszystko pozmieniać w bebechach jeśli umie się into javascript :)