Wpis z mikrobloga

Tylko uważaj na czeskie bankomaty ich zapytania czy przeliczać po swojemu czy nie- bo to złodziejskie maszyny ze złodziejskimi prowizjami
Edit: jeszcze zaspany i nie doczytałem revoult
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matelusz: @tutanota_-:
Pamiętam że kilka ładnych lat temu było kilka tylko firm, które oferowały bezprowizyjne wypłaty. Mam nadzieję że tak jak @matelusz piszesz, te na które trafię - będą gitowa.

@tutanota_- oo, dzięki. Zapomniałem że te bankomaty próbują takie oszukaństwa robić. Dzięki :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@le1t00: weź uważaj z tymi bankomatami, bo jak ja podchodziłem do losowych bankomatów to wszystkie chciały ode mnie chorą prowizję
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@le1t00: weź uważaj z tymi bankomatami, bo jak ja podchodziłem do losowych bankomatów to wszystkie chciały ode mnie chorą prowizję

@filozofw: tak, tbh mam nadzieję że po prostu nie będę musiał korzystać xd
  • Odpowiedz
W Czech możecie bez obawy o dodatkowe koszty wypłacać z łatwych do znalezienia bankomatów Komerční Banka > (KB). W lipcu 2021 r. bank nie pobierał prowizji przy wypłacie kartą Mastercard wydaną przez Revolut.

Unikajcie zaś bankomatów Česká Spořitelna, Euronet, Unicredit i Sperbank, które pobierają opłaty przy używaniu zagranicznych kart.


@le1t00:
  • Odpowiedz
@le1t00: Bankomaty KB (przynajmniej w Brnie i Ostrawie) wypłaca mi bez prowizji z Revoluta. Wszystkie inne jakie testowałem wciskają dodatkową prowizję (niezależną od prowizji Revoluta).

W Pradze słyszałem, że były prowizje nawet z KB, więc jeśli tam jedziesz, lepiej wypłać gdzieś po drodze.
  • Odpowiedz