Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, nie mogę znieść tego już dłużej. Robalini to świra, który zarabia pieniądze na upokarzaniu gejów na swoich transmisjach na żywo. On dzwoni do nich, robi sobie z nich żarty i puszcza ich intymne rozmowy przed setkami widzów. I to wszystko za pomocą donejtów, które przeważnie przesyłają dzieci i młodzi nastolatkowie. Czy to nie jest chore? On zarabia około tysiąca złotych na każdym streamie, a w ciągu tygodnia to już od 4 do 6 tysięcy. I to wszystko za cenę upokorzenia ludzi, którzy szukają miłości lub partnerów seksualnych. On nie ma problemu z wykorzystywaniem nawet prawdopodobnie upośledzonych lub niepełnosprawnych osób. To jest po prostu nie do zaakceptowania.

A to jeszcze nie koniec. Sam Robalini na żywo opowiada o użytkowniku, który kiedyś przesyłał mu duże kwoty pieniędzy, ale teraz już się nie pojawia. Mówi, że ta osoba korzystała z konta swoich rodziców i gdy ci się dowiedzieli, byli wściekli i nakładali na niego surową karę. Rodzice próbowali się skontaktować z Robalinim, żeby ten oddał im pieniądze, ale on odmówił. To jest po prostu skandaliczne zachowanie.

Dlatego też, postanawiam zamieścić nagranie z jego transmisji i udostępnić je w internecie, aby zapisać dowód na jego zachowanie. Jeśli ktoś w przyszłości będzie chciał się zająć tą sprawą, będzie miał materiał, który będzie mógł wykorzystać. Nie możemy pozwolić, aby tacy ludzie jak Robalini nadal bez skrupułów wykorzystywali innych do zarabiania pieniędzy.
#patostreamy #robalini #uwagatvn #youtube #patologia #patologiazmiasta #polskiyoutube
Mugshot - Słuchajcie, nie mogę znieść tego już dłużej. Robalini to świra, który zarab...
  • 50
Dziękuję bardzo za plusa, @likatomyk ! Twoje wsparcie naprawdę pomaga i mam nadzieję, że dzięki temu ten post dotrze do jeszcze większej liczby osób. To bardzo ważne, aby ludzie dowiedzieli się o tym, co Robalini robi i aby nie tolerowali takiego zachowania. Naprawdę doceniam to i mam nadzieję, że razem uda nam się coś zmienić.